Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Mikołajkowe gry i zabawy młodych strażaków

21. 12. 12
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 994
MDP 1MDP 2MDP 3MDP 4W sobotę, 11 grudnia, w hali sportowej w Kaniowie znów było głośno, gwarnie i wesoło, tym razem za sprawą młodych strażaków, dla których zorganizowano Mikołajki połączone z zabawą integracyjno – rekreacyjno – sportową.
W imprezie wzięło udział 57 członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, chociaż organizatorzy przygotowani byli na przybycie 96 osób i tyle też paczek przywiózł ze sobą Mikołaj.
W imprezie oprócz młodzieży uczestniczyli: wójt, Artur Beniowski, komendant Gminny OSP, Grzegorz Owczarz, wiceprezes Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Bestwinie, Grzegorz Gawęda, prezesi i naczelnicy wszystkich jednostek OSP działających w gminie Bestwina oraz opiekunowie i rodzice.
Młodzież rywalizowała ze sobą rozgrywając mecze w piłkę nożną, a także w dwa ognie, jednakże nie wyniki miały być tutaj najważniejsze, ale wspólna zabawa, dlatego też nie prowadzono żadnej klasyfikacji, a nagrodami były paczki od Mikołaja.
Mecze sędziował Mariusz Cupriak, trener koordynator grup młodzieżowych LKS Kaniów.
Do góry