Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Nie straszny im deszcz

08. 09. 24
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4218

   Na boisku w Bestwince rozgrywany był dzisiaj Turniej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych w ramach projektu "Karol". Prezes UKS The Best Bestwinka Waldemar Fluder poczynił starania aby zdobyć środki na tego typu turnieje, wystąpił do Ministerstwa Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej, jego projekt zyskał uznanie i dzisiaj uczniowie 8 szkół podstawowych mogli się zmierzyć na boisku i wykazać, która z nich jest najlepsza.Na dwóch boiskach równocześnie, podzieleni na dwie grupy, które oprócz naszych gminnych szkół tworzyli jeszcze uczniowie z SP Mazańcowice, SP Hecznarowice, SP Pisarzowice i SP nr 20 z Bielska - Białej najmłodsi zawodnicy walczyli, jak lwy o każdą piłkę, nie straszny był im deszcz i rozmoknięta murawa boiska. Jutro ciąg dalszy Turnieju a swoje mecze rozgrywać bedą gimnazjaliści. Oprócz naszych gimnazjów swoją reprezentację wystawiło gimnazjum z Miedżnej i Szkoła Mistrzostwa Sportowego z Bielska - Białej. Początek o 10. To jeszcze nie koniec piłkarskich rozgrywek odbywających się  poza rozgrywkami ligowymi i niekoniecznie kierowanych do zawodników klubowych. W najbliższą sobotę odbędzie się Turniej Seniorów Amatorów, można jeszcze dokonać zgłoszenia u Waldemara Fludra.
Pierwszą partię zdjęć z przebiegu dzisiejszych meczów można już zobaczyć w GALERII.

Końcowa klasyfikacja Turnieju Piłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych w ramach projektu Karol:
 1. SP Hecznarowice
 2. SP Pisarzowice
 3. SP Bestwinka
 4. SP Kaniów
 5. SP Bestwina

 6. SP nr 29 Bielsko - Biała
 7. SP Janowice
 8. SP Mazańcowice

Do góry