Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Wypadek w Kaniowie

21. 07. 05
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 376
IMG 1848IMG 1849IMG 1850IMG 1851
 
 
 
 
 
 
Dzisiaj, około godz. 13:40, na skrzyżowaniu Krzywolaków/Batalionów Chłopskich/Witosa/Dankowicka doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Kierująca Renault Clio kobieta jadąc od strony Bestwiny zamierzała skręcić w lewo w ulicę Krzywolaków i nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu na wprost ul. Batalionów Chłopskich kierującemu samochodem marki Kia. Droga była częściowo zablokowana, oprócz Policji, która sporządzała protokoły i dokonywała oględzin, teren zabiezpieczała OSP Kaniów oraz JRG z Czechowic-Dziedzic. Kierujący samochodem Kia został odwieziny do szpitala na badania.
Do góry