Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Międzynarodowy Turniej Kajak Polo, Puchar Polski i Panda Cup w Ośrodku Rekreacji i Sportów Wodnych w Kaniowie

21. 06. 08
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 441
W dniach 12-13.06.2021r. w Gminnym Ośrodku Rekreacji i Sportów Wodnych w Kaniowie przy ulicy Malinowej 2 odbędzie się 16. Międzynarodowy Turniej Kajak Polo a wraz z nim równolegle rozegrana zostanie 2 edycja Pucharu Polski i turniej dla dzieci Panda Cup.
W zawodach wystąpią drużyny krajowe i zagraniczne:
I Dywizja – mężczyźni - seniorzy
II Dywizja - kobiety i juniorzy U18
III Dywizja - juniorzy młodsi U14
Panda Cup – dzieci U12
Gościć będziemy drużyny z Litwy, Czech, Ukrainy, Austrii i Polski. W I Dywizji wystąpi 13 drużyn: Szczecin, Kwisa Leśna, Kanu Katowice, Powiśle Warszawa B, KTW Kalisz, Litwa, Poznań, MOSW Choszczno, Praga B, Powiśle Warszawa A, Praga A, Ukraina i UKS Set Kaniów.
W II Dywizji zagrają: MOSW Choszczno A, Tanew Księżpol, KTW Kalisz A, UKK Wien, Kwisa leśna, Powiśle Kobiety, Praga B, MOSW Choszczno C, Powiśle Juniorzy, Olimpijczyk Kliniska, MOSW Choszczno B, Kanu Katowice, Praga A, KTW Kalisz B, Ukraina i UKS Set Kaniów – 16 drużyn.
W III Dywizji grać będą: Kwisa Leśna, KTW Kalisz A, MOSW Choszczno, KTW Kalisz B, Powiśle Warszawa, Olimpijczyk Kliniska i UKS Set Kaniów – 7 zespołów.
Panda Cup – 6 drużyn: MOSW Choszczno, Kanu Katowice, Kwisa Leśna, Olimpijczyk Kliniska, Powiśle Warszawa i UKS Set Kaniów.
Rozpoczęcie gier eliminacyjnych planowane jest w sobotę o godzinie 8:00 i trwać będzie do godzin wieczornych, a następnie kontynuowane od godz. 8:00 w niedzielę, mecze finałowe rozgrywane będą w godzinach południowych i wczesno popołudniowych, dekoracja około godziny 15 – 16.
Do góry