Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Bartosz Bieroński powołany na zgrupowanie konsultacyjne kadry Polski U-15

21. 06. 02
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 472
Bartosz Bieroński, syn Tomasza Bierońskiego został powołany na zgrupowanie konsultacyjne kadry Polski U-15, które odbędzie się w dniach 14-17 czerwca w Wałbrzychu. Trenerem reprezentacji Polski do lat 15 jest Rafał Lasocki.
To kolejne wyróżnienie dla tej piłkarskiej rodziny. Brat Bartosza, Jakub, jest piłkarzem TS Podbeskidzie i mimo młodego wieku (18 kwietnia skończył 18 lat) zaliczył już 15 występów w ekstraklasie i był powoływany do kadry Polski U-19 na mecze z Niemcami, Czechami, Danią, obecnie uczestniczy w zgrupowaniu tejże kadry, które w dniach 31 maja - 3 czerwca odbywa się w Gniewinie.
Bartosz jest wychowankiem i zawodnikiem KS Bestwinka wypożyczonym do TS Podbeskidzie gdzie gra w drużynach młodzieżowych. Nie pozostaje nic innego, jak trzymać kciuki za powodzenie i życzyć co najmniej podobnych sukcesów, jakie osiąga Jakub.
Brawo Bartosz!!!
Zdjęcie: archiwum Artura Bierońskiego
Do góry