Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Kolejna porażka LKS Kaniów

21. 05. 30
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 112
Jeszcze nie całkiem przebrzmiał gwizdek sędziego rozpoczynający mecz pomiędzy LKS Kaniów a ZET Tychy, a goście już prowadzili 0:1. Po kilku minutach było 0:2 i stało się jasne, że w tym dniu całą pulę zgarną goście. Zdjęcia TUTAJ
Trudno odmówić waleczności podopiecznym Tomasza Świderskiego, walczyli ze wszystkich sił, ale obrona tyszan była nie do przejścia. Kamil Góra raz za razem był poniewierany przez zawodników ZET-ki, podobnie Wojtek Kubies i Damian Woźniak, który ostatecznie opuścił boisko na rękach kolegów i konieczna była interwencja ambulansu z ratownikami medycznymi, po czym został odwieziony do szpitala.
Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gości 0:4. Po przerwie kaniowianie starali się odwrócić losy meczu, raz piłka po interwencji bramkarza odbiła się od poprzeczki, z kolei główka Roberta Jurczygi wylądowała w rękach tyskiego goalkeepera. Co nie udało się kaniowskim napastnikom powiodło się gościom i raz jeszcze pokonali Rafała Twardowskiego.
LKS Kaniów – ZET Tychy 0:5
Do góry