Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Ciekawy gość w GBP w Bestwinie

08. 09. 16
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4663
 W ramach realizacji Programu Operacyjnego Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Instytutu Książki pod nazwą "Promocja Czytelnictwa" Gminna Biblioteka Publiczna w Bestwinie zaprasza  w piątek 19 września o godz. 15.00 na spotkanie ze znanym podróżnikiem i eksploratorem, autorem kilkunastu książek, nieustraszonym Jackiem Pałkiewiczem. Jest to pierwsze ze spotkań z cyklu  „Od Pisarza do Bibliotekarza”.
Jacek Pałkiewicz - członek rzeczywisty Królewskiego Towarzystwa Geograficznego w Londynie, dziennikarz, jeden z najbardziej aktywnych podróżników-eksploratorów naszych czasów. Niestrudzony organizator wypraw na wszystkich szerokościach geograficznych globu z zapałem dokumentuje pradawne kultury małych grup etnicznych, które pod niszczącymi wpływami naszej cywilizacji na zawsze znikają z powierzchni ziemi...Autor kilkunastu książek i filmów dokumentalnych, publikuje swoje reportaże na łamach poczytnych czasopism europejskich. W 1998 r. otrzymał główną nagrodę „Bursztynowy Motyl” za najlepszą książkę podróżniczą roku („Terra incognita”-Wyd. Bellona).
Więcej o Jacku Pałkiewiczu TUTAJ ....

Do góry