Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Tylko 1 punkt

08. 08. 18
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4043
 Tylko jeden punkt udało się zdobyć trzem naszym drużynom w inaugurujących rundę jesienną meczach bielskiej A - klasy. Zdobyli go na wyjeździe w Kobiernicach z miejscową Sołą zawodnicy KS Bestwinka, remisując 2:2, a bramki zdobyli Michał Tomaszczyk i Piotr Garstka.W ocenie kibiców wynik remisowy jest sprawiedliwy dla obu drużyn.
Wielką niewiadomą był pierwszy mecz w A-klasie po spadku z okręgówki drużyny z Bestwiny. Pamiętamy, że klub borykał się z problemami, nie przystąpił do barażowego meczu rewanżowego z Jeleśnianką, walkowerem oddał również mecz w ramach Pucharu Polski.Dzisiaj wystąpił w Hecznarowicach, gdzie uległ gospodarzom 2:1.
 Wiele spodziewali się po pierwszym występie swojej drużyny kibice LKS Przełom Kaniów. Przyzwyczajeni do bardzo dobrej gry swojej drużyny wiosną, liczyli również dzisiaj na zwycięstwo. Niestety, Pionier Pisarzowice był bardzo dobrze dysponowany i to on dyktował warunki.Wystarczy tylko dodać, że zawodnicy Przełomu nie oddali ani jednego strzału w światło bramki swoich przeciwników. Zarząd klubu nie ustaje w uprzyjemnianiu kibicom chwil spędzonych na trybunach i kolejny raz spośród zakupionych biletów rozlosował 5 nagród, m.in. 2 wejściówki na Pożegnanie Lata w Bielsku - Białej.
Soła Kobiernice – KS Bestwinka 2:2
Sokół Hecznarowice – LKS Bestwina 2:1
Przełom Kaniów – Pionier Pisarzowice 0:2
Do góry