Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Informacje sportowe

08. 08. 15
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4105

Na portalu www.bielsko.biala.pl ukazał się materiał filmowy z Mistrzostw Polski Juniorów w Kajak - Polo. Bezpośredni link: http://www.tv.bielsko.biala.pl/kajak_polo_1625.html

Jutro i w niedzielę odbędzie się pierwsza kolejka rozgrywek bielskiej A - klasy w piłkę nożną.O swoich oczekiwaniach przed sezonem mówi dla portalu www.sportowebeskidy.pl Roman Kubieniec, prezes zarządu Podokręgu Bielsko-Biała BOZPN: - Nie sposób wskazać już teraz faworytów do awansu. Być może trzy pierwsze kolejki wskażą takich. Wtedy powinien wyłonić się obraz możliwości i aspiracji zespołów, a przede wszystkim dowiemy się kto i jak się przygotował do rozgrywek. Z tego co wiem, to praktycznie w każdym klubie doszło do personalnych zmian, a to z kolei zapowiada ciekawe rozgrywki. Na pewno liczyć się będzie spadkowicz z ligi okręgowej – LKS Bestwina. Beniaminek – Halny Kalna, to ambitna drużyna, która nie będzie zapewne okupować dolnych rejonów tabeli. Sokół Buczkowice, któremu na co dzień prezesuję, od lat nie spadł poniżej piątego miejsca tabeli i liczę, że podobnie będzie w nadchodzącym sezonie. Jednak jak powiadam, an ten moment za wcześnie jest na kreowanie faworytów.
1. kolejka  - 16.08.2008 r. (sobota). Godz. 17:00
Soła Kobiernice – KS Bestwinka
17.08.2008 r. (niedziela)
Sokół Hecznarowice – LKS Bestwina - godz.17
Przełom Kaniów – Pionier Pisarzowice - godz.17

Do góry