Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Mistrz świata iluzji i "Rolkowisko" w Kaniowie

08. 08. 12
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4397
 Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Bestwinie, Związek Zawodowy Ratowników Górniczych KWK "Silesia" oraz portal www.gminabestwina.info zapraszają mieszkańców, a zwłaszcza dzieci wraz z rodzicami do udziału w imprezie plenerowej, która odbędzie się 16 sierpnia od godz. 16 na terenach rekreacyjnych w Kaniowie
W programie:
16:00 - występy byłego mistrza świata i jednego z najlepszych iluzjonistów Europy - Karela Kriża. Niezwykle doświadczony czeski mistrz iluzji kontaktowej bardzo dobrze radzący sobie z językiem polskim. Doskonały kontakt z publicznością, iluzja na najwyższym poziomie i jedyne w swoim rodzaju pokazy magii z udziałem żywych ptaków na otwartej przestrzeni.
17:00 - zabawy i konkursy na łyżworolkach. Zapraszamy do udziału w konkursach i zabawach również rodziców.
Do góry