Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Nieudany start w meczach pucharowych

08. 08. 06
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 3829
 Żadnej z naszych gminnych drużyn nie udało się przebrnąć przez pierwszą rundę Pucharu Polski. O ile nikt raczej nie wróżył sukcesu kaniowskiemu „Przełomowi”, który podejmował na własnym boisku IV – ligowy „Rekord” Bielsko – Biała, o tyle kibice liczyli, że KS Bestwinka spokojnie przebrnie przez Halnego z Kalnej.
W Kaniowie po kwadransie gry było już 0:3, pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:6, a dwie bramki zdobył mający za sobą występy w LKS Bestwina Wojciech Łysoń. W drugiej połowie kaniowianie zagrali bardziej uważnie w obronie i wygrali ją 1:0 po golu Roberta Jurczygi.
LKS „Przełom” Kaniów – „Rekord” Bielsko – Biała 1:6
W Bestwince, w strugach deszczu, żadnej z drużyn przez 120 minut nie udało się zdobyć bramki. W rzutach karnych więcej szczęścia mieli goście z Kalnej trafiając do bramki Bestwinki 4 razy.
KS Bestwinka - Halny Kalna 0:0;  2:4 w rzutach karnych
Po raz kolejny zawiedli sympatyków piłki nożnej zawodnicy albo też działacze LKS Bestwina. Niedawno nie przystąpili do rewanżowego meczu barażowego z Jeleśnianką Jeleśnia, w niedzielę z kolei nie odbył się mecz w Hecznarowicach. Beskidzki OZPN przyznał zwycięstwo walkowerem Sokołowi Hecznarowice.
Sokół Hecznarowice - LKS  BESTWINA 3: 0 wo

Do góry