Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Pogodowe anomalie

08. 08. 05
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 3966
   Pogoda zaskakuje nas prawie codziennie różnego rodzaju anomaliami. Wczoraj znów przetoczyły się przez nasz region (i nie tylko) gwałtowne wichury i deszcze, na szczęście nie doszło do poważniejszych uszkodzeń. Odnotowano wywrócone i połamane drzewa, uszkodzone zostały linie energetyczne, w niektórych domach jeszcze dzisiaj rano nie było prądu. Posterunek Energetyczny w Czechowicach - Dziedzicach zanotował bardzo dużo takich zgłoszeń, stąd też długi okres usuwania usterek.(na zdjęciach wywrócone i połamane drzewa przy ul. Żwirowej w Kaniowie). Jednostka OSP Kaniów zanotowała wyjazd do usuwania z drogi ww drzew, natomiast OSP Bestwina została wezwana do unieszkodliwienia gniazda szerszeni (to jednakże z pogodą nie miało nic wspólnego :-) ).
Do góry