Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Kosił trawę, utopił się w stawie

08. 06. 25
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4419

Tragedia w Jasienicy. Mężczyzna koszący trawę w pobliżu stawu hodowlanego został znaleziony martwy w wodzie.
54-letni mieszkaniec Bestwiny kosił wczoraj trawę w rejonie stawu przy ulicy Liliowej w Jasienicy. Z nieustalonych dotąd przyczyn mężczyzna utopił się.
– W tej chwili przyjmujemy kilka wersji tego zdarzenia. Przyczynę śmierci wyjaśni sekcja zwłok zarządzona przez prokuratora – powiedziała Elwira Jurasz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że nie ma świadków zdarzenia. Wprawdzie na miejscu był kolega koszącego, ale po chwili poszedł dalej. Kiedy wrócił, kolegi już nie było. Wezwał na pomoc służby ratownicze. Strażacy wyłowili zwłoki 54-letniego mężczyzny ze stawu.

 www.super-nowa.pl

Do góry