Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

LKS Bestwina powalczy w barażach

08. 06. 16
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 3641
 Zakończyły się rozgrywki piłkarskie w grupach, w których występują zespoły z naszej gminy.
LKS Bestwina w klasie okręgowej zajął przedostatnią lokatę po porażce na własnym boisku z Morcinkiem Kaczyce 4:0. Warunkiem dalszego uczestnictwa w tej klasie rozgrywek jest zwycięstwo w meczu barażowym nad drugą drużyną w bielskiej A klasie, czyli Wilamowiczanką Wilamowice.
W A klasie w sobotę, wspomniana wcześniej Wilamowiczanka Wilamowice gościła w Kaniowie, gdzie zremisowała z Przełomem 1:1, a bramkę dla kaniowian zdobył Dariusz Pochwat.Ostatecznie podopieczni Wiesława Kucharskiego zajęli 7 miejsce w tabeli.
KS Bestwinka rozgrywała mecz na własnym boisku w niedzielę i gościła LKS Wilkowice, pewnie pokonując go 4:2, a bramki zdobywali: Paweł Wróbel (junior), Wojciech Kosmaty - 2 i Mariusz Cupriak. To zwycięstwo pozwoliło zakończyć rozgrywki KS Bestwinka na 5 miejscu.
Do góry