Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Mariusz Cupriak typuje

08. 05. 31
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 3681
 Najlepszy sportowy portal na Podbeskidziu www.sportowebeskidy.pl publikuje przewidywania Mariusza Cupriaka, szkoleniowca Bestwinki, odnośnie przebiegu 24 kolejki bielskiej A klasy:
- Orzeł Kozy – Sokół Hecznarowice? Gospodarze zgarną trzy punkty, bo rywal nie prezentuje dobrej gry. I tu nie ma żadnych wielkich dywagacji, bo miejscowi raczej nie będą mieć problemów. W Międzybrodziu Bialskim, piłkarze Żaru powinni wygrać z Wilkowicami. Myślę, że pomimo ostatniego potknięcia gospodarze wygrają z trochę nieobliczalnym przeciwnikiem. Bardzo ciekawie zapowiada się mecz w Bujakowie, gdzie zawita buczkowicki Sokół. To spotkanie z gatunku tych, w których może paść każdy wynik. Groń traci sporo bramek, ale i dużo strzela więc może być interesujący bój.  Lider z Wapienicy podejmie ekipę Centrum Ligoty i na pewno jest faworytem.
Nie można jednak wykluczyć, że gospodarze wystawią rezerwy i kilku młodych piłkarzy, stąd goście mogą pokusić się o niespodziankę. W Mazańcowicach mecz „ostatniej szansy” dla gospodarzy i punkty w starciu z drużyną z Wilamowic są możliwe. Wilamowiczanie nie grają ostatnio zbyt dobrze i pewne problemy mogą mieć w spotkaniu 24. kolejki. Interesujący mecz zapowiada się w Kaniowie, gdzie przyjedzie Soła Kobiernice. Oba zespoły są „na fali” i plasują się w ścisłej czołówce tabeli „wiosennej”. Myślę, że należy spodziewać się meczu walki, a zwycięzcą może być drużyna, która pierwsza strzeli gola. Sytuację w Bestwince określiłbym jako „huśtawkę”.
Praktycznie w każdym meczu gramy innym składem, ale nie rezygnujemy z walki o 4. miejsce. Ewentualne zwycięstwo może otworzyć nam taką szansę. Rywal jest w każdym razie groźny i łatwo o punkty nie będzie.
Do góry