Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

W Essen ze zmiennym szczęściem

08. 05. 11
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4120
 Niestety, mimo zapowiedzi, że na bieżąco bedą przekazywane informacje z Pucharu Niemiec w kajak-polo nie udaje sie tych informacji pozyskiwać.
Ze skąpych informacji, jakie udało się zdobyć wynika, że seniorzy(wszystkie informacje były aktualne na godziny południowe) dwa mecze przegrali, dwa mecze wygrali i jeden zremisowali i plasowali się poza pierwszą piątką.Drużyna, z którą wiązano największe nadzieje, czyli U-21 tylko jeden mecz przegrała i jest wśród najlepszej
ósemki.Dziewczyny są w pierwszej czwórce, podobnie jak drużyna najmłodszych zawodników reprezentująca tam barwy UKS Set Kaniów.Najmniej informacji jest o druzynie U-18, która gra z bardzo zmiennym szczęściem.
Do góry