Z piłkarskich boisk

08. 05. 05
Odsłony: 4865
 W Bestwinie remis…
Mimo, iż gra toczyła się w dość żywym tempie, to żadna ze stron nie potrafiła stworzyć klarownych sytuacji podbramkowych. Bielszczanie dość dobrze konstruowali akcje, które kończyły się na dobrze dysponowanej defensywie gospodarzy. Ci z kolei bardziej zdecydowanie natarli pod koniec meczu. – Mieliśmy trzy dogodne sytuacje, z których żadnej nie potrafiliśmy wykorzystać – mówi Marek Franczuk, trener LKS Bestwina. Najbliżsi wpisania się na listę strzelców byli – Łukasz Pałys i Marcin Franczuk. Gospodarze nie zdołali również ulokować w siatce piłki adresowanej wzdłuż linii bramkowej. Podającym w tej akcji był Marcin Gołąb.
LKS Bestwina - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0:0
LKS Bestwina: Janowiec – Pałys, Dragan, Gołąb, Gibas – Kalamus, Małaczek, Pilarz, Kopeć – Franczuk, Damaz (83. Figna)
(źródło:WWW.sportowebeskidy.pl)

Kaniów zdobywa punkt na boisku wicelidera … Żar Międzybrodzie - LKS "Przełom" Kaniów 1:1 (1:0)
Skład Przełomu: Janeczko- Łanocha, Ryszka, Sporys, Soloch- Adamczyk (Fluder), Grygierzec, (Żurek), Maroszek (Maron), Danel (Żurek) - Jurczyga, Pochwat (Światłowski)
Po pierwszej połowie Przełom Kaniów przegrywał 1:0. Po zmianie stron, od 65 minuty drużyna grała w osłabieniu, po czerwonej kartce, którą zobaczył Grzegorz Sporys, a i tak udało się Łukaszowi Żurkowi zdobyć wyrównującą bramkę, a strzały Przemysława Światłowskiego i Roberta Jurczygi wylądowały na słupku bramki Międzybrodzia.