Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Kronika Policyjna

08. 04. 23
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 6962
 luty 2008
28 lutego w Bestwinie o godzinie 16.50 pracownik wyłudził od firmy 1700 złotych na poczet ocieplania budynku.
Marzec 2008
6 marca w Kaniowie o godzinie 12.45 skradziono motocykl M.Z o wartości 1700 złotych.
9 marca w Kaniowie o godzinie 4.00 na ulicy Grobel Borowa zatrzymany został nietrzeźwy kierujący Fiatem 126 p , który przy sobie posiadał 0,92 miligrama marihuany, w jego domu znaleziono dodatkowo 11,25 mg tego narkotyku.
11 marca w Bestwinie mieszkaniec ulicy Konopnickiej o godzinie 15.30 zgłosił na komisariat policji w Czechowicach-Dziedzicach, że wpłacił na giełdzie internetowej Allegro 2500 złotych na poczet przywiezienia z Niemiec samochodu osobowego, którego do tej pory nie otrzymał
18 marca w Bestwinie kierowca przejeżdżający o godzinie 4.00 przez to sołectwo zgłosił na komisariat policji w Czechowicach-Dziedzicach włamanie do kiosku Ruchu przy ulicy Krakowskiej. Z kiosku skradziono papierosy i kosmetyki.
19 marca mieszkaniec Bestwinki z ul. Ślosarczyka zamówił na giełdzie internetowej telefon komórkowy wartości 680 złotych, którego nie otrzymał.
W miesiącu marcu policjanci na terenie Gminy Bestwina zatrzymali 4 nietrzeźwych kierujących samochodami oraz jednego pijanego rowerzystę.
Kwiecień 2008
2 kwietnia w Kaniowie o godzinie około 21.10 na ulicy Grobel Borowa skradziono samochód 126p, który następnie sprawcy spalili w Bestwince na ulicy Magi, straty na szkodę mieszkańca Kaniowa wyniosły około 1500 złotych.
10 kwietnia w Janowicach o godzinie 14.30 zgłoszono na policji w Czechowicach -Dziedzicach włamanie do budynku prywatnego, skradziono dwa rowery marki Montana wartości około 1000złotych.
14 kwietnia w Bestwinie na ulicy Krakowskiej dokonano włamania do kiosku Ruchu skąd skradziono papierosy różnych marek.
W kwietniu policjanci na terenie naszej gminy zatrzymali 5 nietrzeźwych rowerzystów.

Od administratora: sprawcy przestępstw z dnia 6 marca oraz 2 kwietnia zostali przez policję złapani. To te same osoby. Wkrótce ukaże się obszerny artykuł na ten temat, bo też okoliczności sprawy zasługują na potępienie. Nie tylko sprawców, ale przede wszystkim tych, którzy próbują sprawy zatuszować, ukryć przed naszym społeczeństwem. Na razie trwa oczekiwanie na rozwój wydarzeń.
Do góry