Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

OSP Bestwina w sieci

08. 04. 03
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 5333
 Przed dwoma dniami,zupełnie poważnie, a nie prima aprilisowo ruszyła strona internetowa OSP Bestwina. Po wpisaniu w wyszukiwarce http://osp.bestwina.pl/ zostaniemy przeniesieni do witryny, w której zapoznamy się z historią OSP Bestwina, poznamy jej zarząd i członków, przypomnimy sobie wyróżnienia, którymi została uhonorowana a także zobaczymy zdjęcia z różnych ważnych wydarzeń dotyczących OSP.
W zakładce "Sala do wynajęcia" można zobaczyć wystrój sal oraz zapoznać się z cennikiem za ich wynajem na różnego rodzaju uroczystości.
Z kolei na tej stronie, z lewej strony, została dołożona zakładka "Monografie OSP". W niej można zapoznać się z historią pozostałych jednostek OSP z naszej gminy. Obecnie, obok linka odsyłającego na stronę OSP Bestwina, zamieszczona została bardzo obszerna monografia OSP Kaniów. Gwoli informacji - OSP Kaniów i OSP Janowice obchodzą w tym roku 100 - lecie swego istnienia.
Do góry