Po VI kolejkach nastąpiła zmiana lidera w naszej Lidze Orlika. Zawodnicy Młodych Wilków po falstarcie na początku sezonu dziś znajdują się na szczycie tabeli, jak więc widać, wszystko jest możliwe i nie tylko pierwsze cztery zespoły będą walczyły o tytuł mistrza Ligi. Należy jednak zaznaczyć, że piłkarze Mur Betonu mają rozegrane o dwa mecze mniej niż obecny lider tabeli.
Wyniki ostatniej kolejki:
Inter Team - Young Power 1:9
Bramki: Kochman D. / Moński K. – 4, Góralczyk J. – 2, Drewniak K., Pilarz J., Kula (samob)
Dobre Chłopaki - Black Game Team II 5:0 wo
Naprzód Tyłowice – PNP 4:1
Bramki: Markiel M. -2, Raczek R., Adamowicz W. / nr 7
Hałcnów Team - Kopnij Biegnij 5:2
Bramki: Siwik M - 2., Bąbka W., Kulijewicz M., Fiałek M./ Kubiczek D., Galoch P.
Ułaaa… - Młodzi Wilcy 1:2
Bramki: Chmielniak D./ Herok M., Galoch P.
Tabele i harmonogram VIII kolejki:
Tabela | ||||||
L.P | nazwa drużyny | mecze | punkty | bramki | ||
strzelone | stracone | różnica | ||||
1 | Młodzi Wilcy | 7 | 14 | 26 | 16 | 10 |
2 | Mur Beton | 5 | 13 | 33 | 6 | 27 |
3 | Young Power | 6 | 13 | 31 | 14 | 17 |
4 | Dobre Chłopaki-Bomatur | 6 | 12 | 26 | 17 | 9 |
5 | Naprzód Tyłowice | 7 | 12 | 22 | 14 | 8 |
6 | Kopnij Biegnij | 6 | 9 | 18 | 22 | -4 |
7 | Hałcnów Team | 5 | 9 | 19 | 22 | -3 |
8 | Ułaaa… | 5 | 6 | 22 | 14 | 8 |
9 | PNP | 6 | 4 | 20 | 36 | -16 |
10 | Black Game Team II | 5 | -2 | 9 | 24 | -15 |
11 | Inter Team | 6 | -2 | 10 | 48 | -38 |
Klasyfikacja strzelców | |||
L.P | Nazwisko imię | zespół | bramki |
1 | Czapiga Dariusz | PNP | 10 |
2 | Pyś Mariusz | Młodzi Wilcy | 8 |
3 | Buchta Kamil | PNP | 7 |
4 | Olek Tomasz | Mur - Beton | 7 |
Klasyfikacja fair play | ||||
Zespół | żk | cz.k | punkty | |
1 | Naprzód Tyłowice | -1 | -1 | |
2 | Mur Beton | -1 | -1 | |
3 | Ułaaa… | -2 | -2 | |
4 | Hałcnów Team | -3 | -3 | |
5 | Dobre Chłopaki-Bomatur | -3 | -3 | |
6 | Kopnij Biegnij | -3 | -3 | |
7 | Young Power | -4 | -4 | |
8 | PNP | -5 | -5 | |
9 | Inter Team | -6 | -6 | |
10 | Młodzi Wilcy | -6 | -6 | |
11 | Black Game Team II | -7 | -7 |
VIII kolejka | ||||
piątek | 24.10.2014 | Dobre Chłopaki | 19.15 | Mur Beton |
piątek | 24.10.2014 | BlackGameTeamII | 20.00 | Młodzi Wilcy |
sobota | 25.10.2014 | Hałcnów Team | 17.30 | Young Power |
sobota | 25.10.2014 | Kopnij Biegnij | 18.20 | Ułaaa… |
sobota | 25.10.2014 | Inter Team | 19.10 | PNP |
sobota | Naprzód Tyłowice | pauza |