Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Łukasz Pilarz wśród najlepszych sportowców

08. 02. 06
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 5160

 Łukasz Pilarz(na zdjęciu na pierwszym planie), reprezentat Polski w kajak polo, zawodnik UKS Set Kaniów znalazł się na 6 miejscu wśród najlepszych sportowców Czechowic - Dziedzic. Swoją wysoką pozycję w rankingu zawdzięcza nie tylko startom w zawodach kajak polo, ale również w freestylu. W dniu 31.03.2007 w Zabierzowie k/Krakowa odbyły się II Ogólnopolskie Halowe Zawody we „Freestyle’u”  Kajakowym LOOP’07. Łukasz wygrał rywalizację wśród juniorów debiutujących a także został mistrzem Polski w Eskimoskach. Oprócz tego na zawodach w Essen zajął wraz z drużyną 3 miejsce w Pucharze Niemiec i jest wicemistrzem Polski juniorów w kajak polo.

Plebiscyt na najlepszego sportowca zorganizowała Gazeta Czechowicka, a uroczysta Gala Sportu,organizowana przez MOSiR, MDK i Gazetę Czechowicką , na której ogłoszono jego zwycięzcę odbyła się wczoraj w czechowickim MDK-u.
Najlepszym sportowcem wybrano Katarzynę Piłocik,judoczkę MKS Czechowice-Dziedzice, srebrną medalistkę Mistrzostw Europy i nadzieję Czechowic - Dziedzic i polskiego judo na olimpijski start w Pekinie.
Najlepszym trenerem został wybrany Grzegorz Kotowicz.

Do góry