Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Strażacy - piłkarze najlepsi w Bestwince

08. 01. 27
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 5168

 Strażacy muszą dbać o swoje kondycję na okrągło.
Komendant gminny OSP Grzegorz Owczarz organizuje więc swoim druhom różnego rodzaju zawody sportowe.
Po typowo pożarniczych zawodach, po siatkówce i piłce nożnej na boisku przyszła pora na sprawdzenie się w hali.
W sobotę w Bestwince rozegrano halowy turniej w piłkę nożną, w którym wzięły udział wszystkie jednostki OSP gminy Bestwina.
Rozgrywki toczyły się systemem każdy z każdym a sam mecz trwał 2 x 10 minut.
Jako pierwsi na parkiecie wystąpili zawodnicy OSP Kaniów i OSP Bestwina. Pierwszą bramkę w tym turnieju zdobył Bartłomiej Droździk z OSP Kaniów. Wyrównał Tomasz Wójcik. Kolejne bramki zdobywali Kaniowianie doprowadzając do stanu 5:1. Wtedy nastąpiło przebudzenie się zawodników OSP Bestwina. Odrabianie strat rozpoczął znany już z siatkarskich rozgrywek, jako „Grochu” Łukasz Krauz. Kolejne bramki zdobywał Marcin Rajwa i kiedy wydawało się, że już będzie remis celnym trafieniem popisał się Brzeźniak z Kaniowa, zdobywając 6 bramkę. Łukasz Krauz jeszcze raz wpisał się na listę strzelców, ale za chwilę gwizdek sędzia zakończył ten emocjonujący pojedynek.
OSP Kaniów – OSP Bestwina 6:5.
Pozostałe wyniki:
Bestwinka – Janowice 6:4
Bestwinka – Bestwina 6:10
Janowice – Kaniów 3:6
Bestwinka – Kaniów 7:4
Janowice – Bestwina 4:4

Pierwsze miejsce w Turnieju zajęła OSP Bestwinka - 6 pkt, drugie OSP Kaniów - również 6 pkt, ale w bezpośrednim pojedynku lepsi byli strażacy z OSP Bestwinka, trzecie miejsce - OSP Bestwina - 4 pkt, czwarte - OSP Janowice - 1 pkt.

Zdjęcia w GALERII 

Do góry