Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Tylko Szkoci złożyli ofertę

07. 12. 14
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 5470
 Szkocka grupa Gibson złożyła jedyną ofertę w przetargu na sprzedaż kopalni węgla kamiennego "Silesia" w Czechowicach-Dziedzicach. Termin składania ofert minął dzisiaj,14 grudnia,  w południe. Wcześniej kondycję "Silesii" badali trzej inwestorzy - oprócz grupy Gibson także holenderska spółka New World Resources (właściciel czeskiego koncernu węglowego OKD) oraz czeski koncern energetyczny CEZ. Ostatecznie jednak Czesi nie złożyli oferty.

Zgodnie z założeniami, umowa z ewentualnym inwestorem ma być podpisana do połowy przyszłego roku.

Otwarcie oferty nastąpi w poniedziałek. Wtedy też nastąpi sprawdzenie, czy oferta spełnia wymogi formalne oraz czy wniesione zostało wymagane wadium.

Do góry