Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Nareszcie zwycięstwo LKS Bestwina

07. 09. 16
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 5729

Aż do 7 kolejki przyszło czekać kibicom LKS Bestwina, aby poczuć radość ze zwycięstwa swoich pupili. Co prawda osiągnęli oni zwycięstwo w najniższym rozmiarze, ale ważne, że są wreszcie 3 punkty.
Cały mecz miał bardzo wyrównany przebieg i z równym powodzeniem mógł zakończyć się odwrotnym rezultatem. Pierwsze 45 minut minęło pod znakiem nieznacznej przewagi Cieszynian, ale już w drugiej połowie trochę więcej z gry mieli gospodarze, którzy zwyciężyli po jedynym błędzie  bramkarza Mieszko Piasta. W feralnej 69. minucie Dariusz Naharnowicz sfaulował w polu karnym Dawida Słowińskiego. „Jedenastkę” wykorzystał grający po raz drugi w barwach LKS-u, doświadczony obrońca – Tomasz Dragan. Piłkarze z Bestwiny już wcześniej mogli objąć prowadzenie, ale dobrych okazji na gola nie wykorzystali Marcin Rudyk i Grzegorz Kalamus.
LKS Bestwina - Mieszko Piast Cieszyn 1:0 (0:0)
1:0 Dragan (70 min., rzut karny)
LKS Bestwina: Janowiec – Gołąb, Dragan, Żurek, Kowolik – Kalamus, Małaczek (80. Kopeć), Pilarz, D.Hajnc (85. Zdeb) – Rudyk, Słowiński
Klasa „A”
KS Bestwinka wykorzystał atut własnego boiska i również pokonał swoich przeciwników w najniższym z możliwych rozmiarów.
KS Bestwinka – Soła Kobiernice 1:0
Bramkę zdobył Paweł Łukosz
Skład: Dudek-Tomaszczyk, Bigos, Jarosz, Głombek, Łukosz Arek, Łukosz Paweł(Woźniak), Ślosarczyk, Pietruszka, Balon(Kosmaty), Zbijowski(Łysoń)

Przełom Kaniów – Żar Międzybrodzie Bialskie 0:3
Niewykorzystane sytuacje się mszczą. Tak najtrafniej można podsumować dzisiejsze spotkanie Kaniowa. Po niezłym meczu, w którym gospodarze nie wykorzystali pięciu stuprocentowych okazji przegrali z Międzybrodziem 0:3.
LKS Kaniów:
Stachowicz- Ryszka (Szwed), Łanocha, Rogol, Lach (Kucharski)- Droździk (Włodarski), Sztorc, Grygierzec, Wróbel- Jurczyga, Danel

Do góry