Zaproszenie na derby

09. 06. 05
Odsłony: 4351
 W najbliższą niedzielę, 7 czerwca, na boisku w Bestwinie, punktualnie o godz. 11, sędzia rozpocznie derby gminy Bestwina LKS Bestwina – KS Bestwinka.
Gospodarze do tej pory wszystkie rozgrywane u siebie mecze, a było ich 11, kończyli zwycięstwami i stracili tylko 8 bramek, a swoim gościom strzelili ich 41.
W rundzie jesiennej zwyciężyli w Bestwince piłkarze z Bestwiny 2:6, a w meczu tym ciężkiej kontuzji złamania nogi doznał najlepszy strzelec Krzysztof Byrski i w dalszym ciągu nie występuje na boisku.
Zawodnicy KS Bestwinka w rundzie wiosennej spisują się doskonale, zwycięstwami kończyli 5 ostatnich spotkań i nie zamierzają tej passy przerwać. Derby zapowiadają się więc niezwykle ciekawie, bo czyjaś passa musi zostać w tym meczu przerwana.

LKS Przełom Kaniów podejmuje u siebie o godz.. 17 Orła Kozy.