Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

PARANOJA

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #969 przez czuszak
Replied by czuszak on topic Odp: PARANOJA
to ostatnie to do mnie? jeśli tak to widze że komuś brakło odpowiedzi i zaczyna się inteligentnie mądrzyć :)

Jak nie masz już nic do dodania konstruktywnego to nie dolewaj oliwy...

Aha a co do tych uroczystośli to nie masz chyba na myśli obchodów wielkiego Państwowego święta jakim jest Święto Niepodległości?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #970 przez kjppster
Replied by kjppster on topic Odp: PARANOJA
Nie chce być chamski, ale kończyłem szkołę w Bestwinie wiele lat temu i za każdy, razem ubolewałem i to bardzo, szczególnie po opowieściach moich rodziców, że harcerstwa w szkole nie było i cieszyłem się, że w końcu powstało. Nie mam nic do harcerstwa i jestem w 100% za harcerstwem, ale chamstwa nie toleruję. Proboszcz to gospodarz parafii, znajdźcie mi w gminie osobę, która tyle zrobiła w swoim otoczeniu, postawił na nogi tą parafię, i miał prawo powiedzieć "nie" szczególnie, że to teren parafii, za który odpowiada, a sprzedaż zniczy to od pokoleń sprawa oazy w naszej parafii. Jeśli faktycznie harcerze działają z ramienia Towarzystwa, toteż przed budynkiem tego towarzystwa mogą sprzedawać znicze (i chyba też tak się stało).

Od lat nie było harcerzy i te groby też były porządkowane.

Nie chce być niegrzeczny, ale harcerzy w Bestwienie nie widać. Są często uroczystości, które mogliby uświetnić swoją obecnością. Np. Ostatni festyn szkolny - harcerzy? Brak, przynajmniej na pierwszy rzut oka. A trzeba rozpalić ognisko itd. Święto 11 listopada - jest msza za ojczyznę, niech przyjdą, przeczytają czytanie - jest ks. Bartłomiej Dziedzic, który zajmuje się również liturgią niech się do niego zgłoszą.

Nie chce tutaj stawać w obronie proboszcza, bo nie było mnie przy rozmowie, choć nie chce mi się wierzyć, że tak powiedział, ale jego decyzja jest w pełni uzasadniona, że wspiera organizację kościelną, a nie szkolną, czy pozaszkolną.

A tak na zakończenie to harcerz mi się kojarzy z kulturą i przykładem, a tutaj niektórzy prezentują przykład chamstwa i prostactwa, a nie kultury. Jeśli proboszcz tak postąpił to dlaczego zniżacie się do jego poziomu? W moich oczach się trochę spaliliście chamstwem i brakiem kultury, bo trzeba było zachować dla siebie to co wam zostało powiedziane, a nie brać brudów publicznie na forum.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #971 przez czuszak
Replied by czuszak on topic Odp: PARANOJA
Masz rację poniosło nas co nie co. Z drugiej strony nie wiesz kto na tym forum jest z zhp, a kto tylko wypowiada się za nimi. Ale dość - właśnie dlatego już jakiś czas temu prosiłem o zamknięcie tematu - obie strony zaczynają naskakiwać jedna na drugą w czasie gdy temat jest już zamknięty.

p.s. wiedziałeś, że grupa Cadenas - Art Of Fire, która zakończyła festyn szkolny pokazem ogniowym to sami harcerze?

pozdrawiam
Za tę wiadomość podziękował(a): nono

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #972 przez kjppster
Replied by kjppster on topic Odp: PARANOJA
Nie wiedziałem, ale już wiem:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #973 przez justysia
Replied by justysia on topic Odp: PARANOJA
:evil: ........
Ostatnia12 lata 5 miesiąc temu edycja: justysia od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #974 przez justysia
Replied by justysia on topic Odp: PARANOJA
do czuszaka
sam chyba jesteś dzieckiem
Ostatnia12 lata 5 miesiąc temu edycja: justysia od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.270 s.
Do góry