Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

PARANOJA

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #940 przez soho
Replied by soho on topic Odp: PARANOJA
Chętnie ci zaprojektuje szaty może od razu jakiś worek pątniczy bo taki jesteś biedny.A o petardach i cukierkach oczywiście pamiętam tylko ze na odpuście parafialnym a nie w Wszystkich Świętych.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #941 przez czuszak
Replied by czuszak on topic Odp: PARANOJA

greatadrian napisał: Hmmmm.... Harcerz – Syn Chrześcijaństwa – jest dumny ze swej wiary: pracuje sumiennie, aby ustanowić Królestwo Chrystusa w całym swoim życiu i świecie, który go otacza.


Hehe no i tu się pojawia znajomość organizacji - jeszcze raz przeczytaj sobie poprzednie posty - harcerze sprzedający znicze są z ZHP, a nie ZHR. A co do stosunku do księdza to jak mogą mieć dobry skoro traktuje ich jak problem? A jeśli ma się problem to trzeba się go pozbyć, tak? Tak by wyglądało

Hehe a jeszcze co do założenia hufca to tak się składa, że istnieje już ponad 35 lat i jest w czechowicach, a to co działa przy szkole to DRUŻYNA i GROMADY ZUCHOWE :) więc jak to było - ze 4:1 dla mnie? (ależ dziecinnie...)

Tak się zastanawiam - czy droga przy cmentarzu jest parafialna? Bo chyba tu tkwi problem - bo jeśli nie to coś mi się zdaje, że następnym razem już takowego nie będzie...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #942 przez greatadrian
Replied by greatadrian on topic Odp: PARANOJA
Dziecko, pani od cukierków nie ma żadnych zobowiązań wobec parafii - harcerze mają.
Ma prawo do sprzedaży w odpusty i w święta parafii.
Ja tu oczekuję argumentów a nie ofert od wątpliwych projektantów mody biednych w nie.
Zrób dziś jedną dobrą rzecz i wybierz się na nieszpory i procesję, pomódl się za zmarłych i skończ opluwać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #943 przez greatadrian
Replied by greatadrian on topic Odp: PARANOJA
Zatem ZHP jest organizacją laicką? W Boga nie wierzą?
Dawniej w szkole nie było żadnych drużyn, hufców czy czegokolwiek innego- prawda? O tym mówię.
Widzę, że i Ty pojąć nie możesz sprawy braku uczestnictwa tych wszystkich dzieciaków w życiu parafii. Jeśli tym właśnie kierował się nasz Proboszcz to dla mnie jest wystarczającym argumentem.
Bestwińskim dzieciom już do reszty się w głowach poprzewracało.
Ty też możesz się dziś wybrać na nieszpory i procesję- zmarli z Twojej rodziny będą Ci wdzięczni.
Amen!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #944 przez czk
Replied by czk on topic Odp: PARANOJA
Poprzewracało w głowach to się wam wszystkim tutaj na forum. greatadrian jeśli nie wiesz do kogo się
zwracasz nie pisz"dziecko" albo "Bo na chwilę obecną pierdzielisz człowiecze". Wypowiadając się na tym
forum myślałam że będą tu chociaż kulturalni ludzie- jak widać ciężko o takich. Forum uważam dla ludzi
prymitywnych i proszę aby już żaden rodzic, harcerz, instruktor harcerski się nie wypowiadał, bo widzę
tu wojnę między nawiedzonym OAZOWICZEM, a harcerzami. Czyż nie może być kiedyś tak że jedni
będą potrzebni drugim ?. :angry:
greatadrian jeśli chcesz się odnosić do jakiegokolwiek prawa harcerskiego wpierw się z nim zapoznaj
oraz z instrukcją działania ZHP i ZHR. Nie !!!- ZHP nie jest organizacją laicką. Jeśli chcesz jako drużynowa
DRUŻYNY HARCERSKIEJ wytłumaczę ci to. Zapraszam 10. 11 o godz. 16:00 do szkoły na zbiórkę harcerską.
Nie dam oczerniać tutaj na tym PRYMITYWNYM FORUM ani harcerzy ani oazy. Jednak jesteśmy już mądrzejsi na przyszły rok żeby zwrócić się o pomoc do wójta gminy a nie do księdza, który być może chce nam wyliczać
podobnie jak greatadrian uczestnictwo we mszach w kościele parafialnym w mundurach czy też bez nich.
Temat uważam za zakończony.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #945 przez czk
Replied by czk on topic Odp: PARANOJA
Chciałam jeszcze podziękować wszystkim rodzicom, mieszkańcom GMINY BESTWINA (i nie tylko),
harcerzom, nauczycielom, p. dyrektor, wójtowi za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu
HARCERSKIEJ AKCJI ZNICZ. Mimo trudności które nas spotkały, HARCERSKĄ AKCJĘ ZNICZ uważam za
bardzo udaną.
Dziękujemy :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.131 s.
Do góry