Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Aktualności

12. 01. 23
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 6431

UWAGA! Rusza nowy program pt. „PERFEKCYJNA PANI DOMU”, który będzie emitowany na TVN STYLE!
ZGŁOŚ SIĘ do nowego programu TVN Style pt.
„Perfekcyjna Pani Domu”!!!
Jeśli masz kłopot z utrzymanie porządku w domu, nie wiesz, jak szybko i przyjemnie posprzątać kuchnię, zastanawiasz się jak pozbyć się bałaganu w szafie, chciałabyś stać się perfekcyjną panią domu- CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!
ZGŁOŚ SIĘ, możesz to zrobić na kilka sposobów:
-    napisz do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
-    zadzwoń lub wyślij wiadomość na otwartą 24 godziny na dobę Perfekcyjną Linię Telefoniczną: 506 542 020,
-    wyślij SMS o treści „DOM” pod numer 7222,
-    możesz też wejść na stronę www.tvnstyle.pl,  gdzie znajdziesz formularz zgłoszeniowy
ZGŁOSZENIA PRZYJMOWANE BĘDĄ DO KOŃCA STYCZNIA!
NIE CZEKAJ, ZADZWOŃ JUŻ TERAZ!

12. 01. 22
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 6576

W dniu 21.01.2012 roku w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Bestwince odbył się III ogólnodostępny turniej tenisa stołowego z cyklu XI Grand Prix Bestwinki . Ogółem w turnieju wystąpiło 44 młodych zawodników. Oto najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach:
Dziewczęta klasy I-III SP:
1.Katarzyna Kopeć - SP nr 3 w Ligocie; 2.Wiktoria Lasek - SP w Bestwince; 3.Kamila Skoczylas - SP w Bestwince
Chłopcy klasy I-III SP:
1.Patryk Głąbek - SP w Bestwince; 2.Michał Grzyk - SP w Bestwince; 3.Konrad Komór - SP w Bestwince; 4.Jakub Staszek - SP nr 4 w Czechowicach – Dz
Dziewczęta klasy IV-VI SP:
1.Magdalena Graboń - SP nr:28 Bielsko-B; 2.Sandra Rączka - SP w Bestwince; 3.Weronika Kubas - SP w Bestwince;4.Zuzanna Fluder - SP w Bestwince
Chłopcy klasy IV- VI SP (niezrzeszeni):
1.Dawid Gleindek - SP w Janowicach; 2.Przemysław Wróbel - SP w Janowicach; 3.Dawid Danielczyk - SP w Bestwince; 4.Michał Kraus - SP w Bestwince
Chłopcy klasy IV-VI SP (zrzeszeni):
1.Mateusz Kasperydus
- SP nr 4 w Czechowicach – Dz; 2.Arkadiusz Gawor - SP w Bestwince; 3.Konrad Wójcik - SP nr:1 Bielsko-B; 4.Piotr Wydmański - SP w Bestwince
Dziewczęta Gimnazjum:
1.Justyna Kopeć
- Gimnazjum w Ligocie; 2.Sara Baczewska - Gimnazjum nr 6 Bielsko – Biała; 3.Julia Radwańska - Gimnazjum w Bestwince; 4.Karolina Skoczylas - Gimnazjum w Bestwince
Chłopcy Gimnazjum (niezrzeszeni):
1.Wojciech Wilczek
- Gimnazjum SMS BBTS; 2.Aureliusz Basiura - Gimnazjum w Bestwinie; 3.Dawid Lubański - Gimnazjum w Bestwince; 4.Paweł Podbiał - Gimnazjum w Bestwince
Chłopcy Gimnazjum (zrzeszeni):
1.Damian  Wydmański
- Gimnazjum w Bestwince; 2.Marcelian Zyzański - Gimnazjum nr 1 Bielsko - Biała; 3.Szymon Hoffmann - Gimnazjum w Bestwince; 4.Amadeusz Golik - Gimnazjum w Bestwince
Kolejną okazją do spotkania przy stołach tenisowych, będzie Turniej o Puchar Wójta Gminy Bestwina, który odbędzie się w dniu 30.01.2012 roku.

12. 01. 22
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 6450

W czwartek, 19 stycznia, na sali gimnastycznej w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Bestwince odbyły się Gminne Zawody w Minisiatkówce a na sali w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Bestwinie Gminne Zawody w Siatkówce. W minisiatkówkę grali uczniowie szkół podstawowych, w siatkówkę uczniowie gimnazjów.
Szkoły Podstawowe:

dziewczęta:
I - SP Kaniów; II - SP Bestwinka; III - SP Bestwina; IV - SP Janowice
chłopcy:
I - SP Kaniów; II - SP Janowice; III - SP Bestwina; IV - SP Bestwinka
Gimnazja:
dziewczęta:

I – Gimnazjum Bestwina; II – Gimnazjum Bestwinka
chłopcy:
I – Gimnazjum Bestwina; II – Gimnazjum Bestwinka

 

12. 01. 22
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 6338

Gminny Klub Honorowych Dawców Krwi przy Urzędzie Gminy w Bestwinie składa gorące podziękowania za  udział w akcji honorowego krwiodawstwa, która odbyła się dzisiaj,  22 stycznia, w Janowicach przy kościele pw św. Józefa Robotnika.

Zarejestrowały się 24 osoby, krew oddało 19, do Banku Krwi przekazano 8550 ml.

Kolejna akcja odbędzie się w Kaniowie 26 lutego od 9 do 13 na parkingu przy kościele.

12. 01. 20
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 6362

Bezpłatne badanie ostrości wzroku komputerowe oraz przez specjalistę z możliwością doboru okularów po promocyjnej cenie!!!
Dnia 03.02.12 w godz.14.00 do 18.00 w Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Bestwinie ul. Krakowska 123
Obowiązuje wcześniejsza rejestracja telefoniczna - tel. 33 810 34 43

12. 01. 17
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 6182

Centrum Kultury, Sportu I Rekreacji w Bestwinie zaprasza na zajęcia podczas ferii zimowych:
Warsztaty Etnograficzne - “Opowiadamy o świecie”:
31 stycznia , godz. 10.00 - Smaczne podróże
1 lutego ,godz. 10.00 - Dzieci na świecie - Azja
2 lutego , godz. 10.00 - Wokół chleba
Zajęcia plastyczne dla dzieci w wieku szkolnym:
30 stycznia, godz. 10.00 - 11.00
3 lutego, godz. 10.00 - 11.00
Ilość miejsc ograniczona, prosimy o rezerwację telefoniczną, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.
Tel. 032 214 13 65, 032 215 75 89
Turnieje sportowe:
30 stycznia, godz.10.00 - turniej tenisa stołowego,
sala gimnastyczna, Szkoła podstawowa w Bestwince (zapisy pół godziny przed turniejem).
2 lutego - Halowy turniej piłki nożnej o Puchar Dyrektora CKSiR
Godz. 9.00 - szkoła podstawowa
Godz. 11.00 – gimnazjum
sala gimnastyczna, Szkoła podstawowa w Bestwince (zapisy pół godziny przed turniejem).

12. 01. 17
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 5894

Pomimo nieustannej inwazji konsol, gier na komputery osobiste, smartfony i inne platformy, coraz chętniej wracamy do tradycyjnej rozrywki – popularnych „planszówek”. Rzucać kostką i przesuwać pionki można zarówno w skomplikowanych produkcjach z gatunku RPG, jak i grach bardzo prostych, w których podążamy „od startu – do mety”.
Gry z serii „Wszędobyl” to właśnie takie lekkie planszówki, przeznaczone dla całej rodziny. Ich zaletą są walory edukacyjno - krajoznawcze. We wcześniejszych produkcjach firmy „Kolormedia” przemierzaliśmy już Rybnik, Rudziniec, Śląsk Cieszyński, Pomorze, Kujawy, Wielkopolskę...
...Aż wreszcie dotarliśmy w nasze rejony.„Kolormedia” we współpracy ze Starostwem Powiatowym wydała grę „Wszędobyl w powiecie bielskim”. Najmłodsi gracze mogą przy jej pomocy poznać najatrakcyjniejsze turystycznie miejsca na Podbeskidziu. Przy okazji także zachęcić rodziców do wybrania się na wycieczkę do Kóz, Wilamowic, Szczyrku i innych miejscowości.
Autorzy gry nie zapomnieli o gminie Bestwina. Po drodze do celu latamy awionetką na terenie Parku Techniki Lotniczej, łowimy karpie i gramy w kajak-polo. Choćby z tego względu warto się jej przyjrzeć. Jest to z pewnością pierwsze wydawnictwo tego typu, w którym nasza „mała ojczyzna” została uwzględniona.

Sławomir Lewczak

P.S. Grę można zobaczyć na stronie http://www.wszedobyl.pl/index.php?content=article&id=14 .

Tam też znajduje się zakładka „zamów”.

12. 01. 17
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 6647

Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Bestwinie oraz radni Rady Gminy Bestwina Andrzej Wojtyła i Jerzy Zużałek zapraszają do udziału w V edycji Gminnej Ligi Siatkówki Amatorów.
Rozgrywki rozpoczną się w sobotę, 18 lutego, o godz. 9 w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Bestwince.
Przyjmowanie zgłoszeń i wpłata wpisowego w wysokości 100 zł od drużyny - do 10 lutego w  Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Bestwinie. Maksymalna liczba drużyn mogących występować w lidze – 10, decyduje data wpłaty wpisowego.
Regulamin Ligi oraz Formularz zgłoszeniowy znajdują się poniżej oraz w zakładce – O gminie – Sport – Liga Siatkówki – Regulamin Ligi.
Osoby niepełnoletnie muszą dołączyć do zgłoszenia zgodę rodziców.

Czytaj więcej
12. 01. 17
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 6188

Uczniowski Klub Sportowy The Best zaprasza na III turniej z  XI cyklu  Grand Prix Bestwinki w tenisie stołowym. Zawody zostaną rozegrane w dniu 21.01.2012 roku (sobota) na sali gimnastycznej przy SP i Gimnazjum w Bestwince w następujących kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców:
Klasy I - III SP - rocznik 2002 i młodsi;
Klasy IV - VI SP -  zawodnicy zrzeszeni - rocznik 1999- 2001;
Klasy IV - VI SP -  zawodnicy niezrzeszeni - rocznik 1999- 2001;
Gimnazjum - zawodnicy zrzeszeni - rocznik 1996- 1998;
Gimnazjum -  zawodnicy niezrzeszeni - rocznik 1996-1998;
Rozpoczęcie turnieju o godz.  9:30, zapisy od godz.  9:00.
Startowe za udział w turnieju wynosi 3 zł.
Zapraszamy!

12. 01. 17
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 5947

Wojciech Roj, mieszkaniec Bestwinki, zawodnik BISTS Bielsko – Biała zajął III miejsce w III Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym Seniorek i Seniorów w tenisie stołowym, który odbył się w niedzielę, 15 stycznia br, w Gliwicach.

Do góry