Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Uncategorised

18. 03. 13
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 2006

Audycja radiowa

 

Benassi bros feat sandy - illusion (sfaction mix)

17. 10. 31
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 2426

Kolegium Sędziów Piłki Nożnej Podokręgu Bielsko-Biała organizuje kurs dla kandydatek oraz kandydatów na sędziego piłki nożnej. Zgłoszenia należy składać do 7 stycznia 2018 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Zgłoszenie powinno zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres, datę urodzenia, adres e-mail oraz numer telefonu. Wymagania: - ukończone 16 lat, - średnie wykształcenie /lub w trakcie nauki/, - dobry stan zdrowia, - niekaralność, - sprawność fizyczna oraz sportowa sylwetka. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: 515 037 217 - Przewodniczący KS B-B Leszek Kowalewski ​Pierwsze spotkanie planowane jest w drugiej połowie stycznia, wszelkie informacje o kursie będą na bieżąco uaktualniane w zakładce Kurs 2018. (http://ksbielsko.pl)

17. 10. 09
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 2047

Akcja

17. 08. 26
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 2098

Jedna bramka zdobyta przez Klaudię Sachmerda to za mało na świetnie dysponowane dzisiaj Niemki. Niestety, wynik z meczu eliminacyjnego nie powtórzył się, Niemki pokazały, że tytuł mistrzyń świata zobowiązuje je do zdobycia również championatu w Europie. Nasze zawodniczki walczyły bardzo dzielnie, wcale nie ustępowały swoim przeciwniczkom, ale tak to w sporcie bywa, że można prowadzić równorzędną walkę a szczęście jednak bardziej uśmiecha się do przeciwnika. Pozostaje wierzyć w nasze dziewczyny i trzymać za nie kciuki, ponieważ walczą w drużynie U - 21, a mają po 19 lat i mniej, więc przed nimi jest przyszłość. Przypomnijmy sobie skład naszej reprezentacji: Sandra Pilarz, Monika Pacyga, Klaudia Sachmerda, Monika Kulas, Weronika Jasiukiewicz, Katarzyna Kalina, Katarzyna Ciupak, Dominika Sojka.
Polska - Niemcy 1:4
W innych meczach:
- w meczu o 7 miejsce polska reprezentacja U - 21 mężczyzn uległa Holandii 3:5, bramki zdobyli: Jakub Witkowski, Kacper Kowalski i Patryk Wlazłowski.
- seniorki zremisowały ze Szwcją 4:4
- seniorzy walczą o miejsce pomiędzy 9 a 11 i przegrali z Belgią 1:4, a bramkę zdobył Łukasz Pilarz.

17. 05. 24
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 2848

Stowarzyszenie Wędkarskie „Kaniowski Karp Królewski” im. Adolfa Gascha zaprasza dzieci i młodzież z gminy Bestwina w wieku do lat 16 do udziału w Zawodach Wędkarskich z okazji Dnia Dziecka, które odbędą się w sobotę, 27 maja, na akwenie „Oczko” w Kaniowie o godz. 8:00.

Na wszystkich uczestników czeka słodki poczęstunek, a dla najlepszych wędkarzy nagrody rzeczowe.
Opiekunowie mile widziani.
Informacje pod numerem 501 309 859
Zapraszamy dzieci niepełnosprawne, poruszające się na wózkach inwalidzkich, brzegi akwenu są bezpieczne i łatwo dostępne!
Zadanie współfinansowane przez Urząd Gminy w Bestwinie

Do góry