Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Bestwina w sobotę, Bestwinka w niedzielę - zapowiedź weekendowych zmagań piłkarzy

21. 05. 14
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 8007
W lidze okręgowej grupa mistrzowska rozegra 5 kolejkę a spadkowa 4. Na boisku w Bestwinie spotkają się dwie niepokonane do tej pory drużyny, można więc mecz określić mianem „na szczycie”, i zapewne każda z nich będzie chciała podtrzymać swoją passę. LKS Bestwina ma komplet zwycięstw i zajmuje pierwsze miejsce w tabeli (bramki 6:2), Czarni Jaworze w jednym meczu zremisowali – drugie miejsce (bramki: 6:4).
W grupie spadkowej KS Bestwinka – 6 miejsce, podejmować będzie ZET Tychy – 3 miejsce. Gospodarze w pierwszej kolejce pauzowali, natomiast w drugiej ulegli Wiśle Wielkiej i wygrali w trzeciej z LKS Rudołtowice-Ćwiklice. ZET Tychy ma na koncie dwa zwycięstwa i porażkę.
LKS Kaniów pauzuje.
Grupa mistrzowska
Kolejka 5 - 15 maja
LKS Bestwina - Czarni Jaworze 15 maja, 17:00
            
Grupa spadkowa:
Kolejka 4 - 16 maja
Pauza: Przełom Kaniów.
KS Bestwinka - ZET Tychy 16 maja, 17:00
           
Do góry