Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Licytacje na rzecz WOŚP

21. 01. 25
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 8815
Chcesz wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i przyczynić się do zakupu sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy? Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii. W 2008 roku, w czasie 16. Finału WOŚP, Fundacja zbierała środki na zakup sprzętu dla dzieci ze schorzeniami laryngologicznymi, zakończył się on wynikiem 14 milionów USD, dzięki którym do szpitali trafiły m.in. nasofiberoskopy, zestawy do endoskopowych operacji nosa i zatok oraz inhalatory ultradźwiękowe. Po 13 latach urządzenia, które wtedy kupiliśmy, po prostu się zużyły. W ostatnich latach dostajemy bardzo dużo próśb o nowoczesne urządzenia, które nie tylko skutecznie diagnozują i leczą, ale też robią to w sposób komfortowy dla małego pacjenta. Dodatkowo widzimy jak bardzo w dzisiejszym świecie, w którym wszyscy zmagamy się ze smogiem, ale także pandemią koronawirusa, potrzebna jest sprawna diagnostyka i leczenie dróg oddechowych. - Lidia Owsiak, Dyrektor ds. Medycznych Fundacji WOŚP.
Sztab #2861 zarejestrowany przez działający w gminie Bestwina Klub Honorowych Dawców Krwi PCK prowadził będzie kwesty we wszystkich sołectwach gminy Bestwina oraz w Dankowicach, Starej Wsi, Wilamowicach, Pisarzowicach i Hecznarowicach.
Jeśli ktoś chce wesprzeć WOŚP może tego dokonać również poprzez udział w różnego rodzaju licytacjach. Zachęcam do udziału w licytacji szydełkowych rękodzieł przeznaczonych na ten cel przez Panią Barbarę Jazowy, żonę śp. Zygmunta, przez kilka lat wolontariusza WOŚP.
Linki do licytacji jej rękodzieł:
https://allegro.pl/oferta/szydelkowe-rekodzielo-10139178504 - kolor czarny - średnica 36 cm
https://allegro.pl/oferta/szydelkowe-rekodzielo-10139157300 - kolor biały, średnica 30 cm
Więcej licytacji na rzecz WOŚP - https://aukcje.wosp.org.pl/
Do góry