Znakomite efekty pracy trenerki Dagmary

16. 06. 07
Odsłony: 3964

DagaDaga2Daga3W dniu 22.05.2016 roku w Częstochowie odbyły się Mistrzostwa Śląska skrzatów w tenisie stołowym. W zawodach tych wzięło udział dwóch zawodników UKS THE BEST Bestwinka. Świetny występ zaliczył podopieczny trenerki Dagmary Chmielniak - Sikora Bartosz  Hoffmann, który przegrał tylko ze zwycięzcą turnieju i ostatecznie zdobył brązowy medal Mistrzostw Śląska. Bartosz Maga uplasował się w przedziale 9-12. Gratulujemy!!!
Miło mi równiez poinformować, że inni wychowankowie Dagmary Chmielniak - Sikora, zawodnicy MKS Czechowice-Dziedzice, sięgnęli po medale Mistrzostw Polski. Zawodniczka MKS Czechowice-Dziedzice, Małgorzata Hebda, zdobyła srebrny medal, a brązowy medal w grze deblowej zdobył Michał Gawlas (MKS) w parze z Mateuszem Zalewskim (Serock, woj. mazowieckie). W singlu Michał był piąty.