Wygrana siatkarzy UKS Set Kaniów

16. 04. 09
Odsłony: 4103

Siatkarze UKS Set Kaniów grali dzisiaj w hali sportowej przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Kaniowie z ostatnią drużyną w tabeli IV ligi, TSK Zagroda Buczkowice. Zdjęcia z meczu TUTAJ
Cały mecz trwał niespełna 50 minut i zakończył się zwycięstwem UKS Set 3:0, a przeciwnicy zdobyli łącznie 25 punktów. Po tym meczu Set zajmuje 3 miejsce w tabeli. W niedzielę rozegra kolejny mecz, jest to już pierwszy mecz rundy rewanżowej, w Katowicach z TKKF Czarni Katowice.
UKS Set Kaniów  - TSK Zagroda Buczkowice  3:0 (25:11, 25:6, 25:8)
UKS Set Kaniów: trener: Magdalena Dzikowska, Szymon Kwarta-C(13), Michał Gawęda(1), Wojciech Jędryka(2), Jakub Gruszka(3), Krzysztof Duda(4), Jerzy Kisza(5), Łukasz Janus(7), Szymon Kuś(9), Marcin Hanusek(10), Patryk Gruszka(11), Arkadiusz Muras (12), Adam Kaliński(14), Mateusz Janus(15), Jakub Gruszka – Libero (16).
TSK Zagroda Buczkowice: Paweł Kwaśny (4), Andrzej Hula (5), Kamil Walosek (6), Kacper Foryś (8), Tomasz Wieczorek (9) – kapitan, Mikołaj Wandzel (11), Grzegorz Jaworski (12). Trener: Mieczysław Moczek