Kolejne sukcesy zawodników UKS Set Kaniów

15. 08. 11
Odsłony: 5393

W weekend 8 – 9 sierpnia na obiektach LUKS Kwisa w Leśnej, odbyły się: Turniej Dzieci i Młodzików w Kajak Polo, Mistrzostwa Polski Weteranów w Kajak Polo i Zawody slalomowe dla weteranów rzeką Kwisą. We wszystkich tych konkurencjach startowali z powodzeniem zawodnicy UKS Set Kaniów.
Dzieci w składzie: Hanna Sojka, Katarzyna Janusz, Aneta Kóska, Marcel Wala, Paulina Gryz, Rafał Beniowski nie miały sobie równych i pewnie zajęły pierwsze miejsce.
Młodzicy również wygrali wszystko, co było do wygrania i na podium z numerem 1 stanęli: Konrad Mika, Patryk Owczarz, Kordian Kupczak, Jakub Witkowski, Wojciech Pilarz, Dominika Sojka, Jan Adamaszek.
W slalomie po rzece Kwisa swoich sił spróbował trener naszych kajakpolistów, Dariusz Pilarz i ku zdumieniu kibiców i specjalistów od slalomu zajął pierwsze miejsce.
Z kolei w drużynie weteranów kajak polo razem z Bartłomiejem Dawidkiem zdobył srebrny medal. Ich drużynę uzupełniali zawodnicy z innych klubów.
A już w dniach 15 – 16 sierpnia br. w Kaniowie odbędą się XV Mistrzostwa Polski Juniorów oraz XII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Kajak Polo.