Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Muzeum Regionalne na wakacje

14. 07. 09
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 6600

Muzeum Regionalne im. ks. Z. Bubaka w Bestwinie serdecznie zaprasza podczas wakacji przez cały lipiec i sierpień na wystawę zbiorową malarstwa Stowarzyszenia Plastyków „Ondraszek” autorstwa: Joanny Żywczok, Alicji Smoczyńskiej, Barbary Adamiec, Iwony Starko, Anny Witek, Krystyny Dąbrowskiej, Kazimiery Gruszki, Ireny Zolich, Barbary Adamiec, Henryki Wojciechowskiej, Danuty Kowalskiej, Bronisławy Szypki, Barbary Adamiec-Duraj, Teresy Płaczek, Emili Olma, Czesława Szwajkosza oraz Czesława Gewinnera.


Ponadto dla młodzieży organizowane są  zajęcia historyczne prowadzone przez przewodniczącą Towarzystwa Miłośników Ziemi Bestwińskiej Dorotę Surowiak. Zapisy na zajęcia pod nr tel: 793351168. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Do góry