Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Co zrobić ze śmieciami do końca miesiąca w sołectwie Bestwina

13. 06. 20
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 6252

Na płynące zapytania radny Andrzej Wojtyła opracował informację dotyczącą zagospodarowania odpadów do końca miesiąca czerwca w sołectwie Bestwina.

SITA

Dla osób z podpisaną umową z firmą SITA zgodnie z harmonogramem takich ulic, jak: Kościelna czy Witosa (i pobocznych) ostatni wywóz odbył się 10 czerwca. Dla mieszkańców ul. Krakowskiej, Szkolnej (i pobocznych) odbędzie się 24 czerwca.

Istnieje możliwość zamówienia dodatkowego odbioru śmieci w dniu 24 czerwca po wcześniejszym złożeniu odpowiedniego pisma w placówce firmy lub drogą mailową (po otrzymaniu potwierdzenia zwrotnego)

EKO-PLUS

Dla osób z podpisaną umową z firmą EKO-PLUS zgodnie z harmonogramem ostatni wywóz śmieci w miesiącu czerwcu zaplanowany był na dzień dzisiejszy - 20 czerwca.

Istnieje możliwość zamówienia dodatkowej usługi telefonicznie. Do mieszkańców dzierżawiących kubły (przy zamówieniu usługi) dostarczone zostaną worki 22 czerwca. Odbiór nieczystości zostanie dokonany 28 czerwca.

REZ-BUD

Dla osób z podpisaną umową z firmą REZ-BUD zgodnie z harmonogramem odbiory nieczystości już się zakończyły, za wyjątkiem Janowic - odbiór 24 czerwca i Rejonu V - odbiór 25 czerwca .

Istnieje możliwość zamówienia dodatkowej usługi w biurze firmy. Odbiór nastąpi 27 czerwca.

Od 1 lipca – wejdzie  nowy system gospodarowania odpadami Komunalnymi. Worki dostarczy wybrany przedsiębiorca  na teren nieruchomość do końca czerwca. Pojemniki można zakupić lub wykorzystać obecnie używane. Więcej informacji na stronie internetowej Urzędu Gminy oraz na nowej >> ulotce.

Do góry