Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Proboszcz z Kaniowa

O:Proboszcz z Kaniowa 7 lata 4 miesiąc temu #783

• inka
  • inka Avatar
  • Senior Boarder
  • Oklaski: 3
bardzo przepraszam za zmine płci ... ale tym bardziej mi miło.
Ale co tam ..patrząc na wpis ktosia o loginie www na ogólnym forum, to jesteśmy mało inteligentni, nie potrafimy się wysłowić i wogóle jesteśmy śmieszni...Cóz za malkontent, stron internetowych bez adresu, aż mi się nie chce uczyć go moresu...troche mi go żal,że taki odosobniony i wyobcowany...ale cóz tacy tez są potrzebni. ;) szkoda że tacy smutni...i nielubiani, czy ktos im chociaż kawę robijak ida w odwiedziny ?????
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Proboszcz z Kaniowa 7 lata 4 miesiąc temu #784

• Pekka
  • Pekka Avatar
  • Senior Boarder
  • Oklaski: 1
Och nic się nie stało :P ważne że nie dosłownie zmieniłam płeć ;)Mnie również jest miło:) Myślę, że tacy ludzie byli są i będą. Chyba masz rację co do tej kawy :P widocznie nikt ich nie częstuje...A że o jakimś ciastku czy kawałku ciasta nie wspomnę...;P

O:Proboszcz z Kaniowa 7 lata 4 miesiąc temu #785

• inka
  • inka Avatar
  • Senior Boarder
  • Oklaski: 3
BA...słowa juz nie dodam ...
P.S jeszcze bym napiała coś omyłkowo inteligentnie dla odmniany.No nie PEKKA kobieto TY Moja ...

O:Proboszcz z Kaniowa 7 lata 4 miesiąc temu #786

• Pekka
  • Pekka Avatar
  • Senior Boarder
  • Oklaski: 1
:)Hmmm... nic dodać i nic ująć :P Tak sobie myślę że,temat o księdzu przerobił się w o wiele przyjemniejszą rozmowę :)
Lepiej kulturalnie dyskutować niż skakać sobie do gardeł :)

Odp: O:Proboszcz z Kaniowa 4 lata 2 miesiąc temu #2230

• waldemar65
  • waldemar65 Avatar
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
Zapracowany po uszy proboszcz z Kaniowa, z uwagi na niezwykle długi wyjazd wikarego (tygodniowy), zredukował mszę z dwóch dziennie do jednej. Całe szczęście, bo jeszcze by nam się proboszcz zarobił na śmierć. Co z tego ze w szkole nie uczy, a na plebanii go w ogole nie ma za dnia. Ale na nowe auto trzeba zarobic przeciez.

Odp: O:Proboszcz z Kaniowa 4 lata 2 miesiąc temu #2231

ale co zazdrościsz mu? -trza było iść na księdza.
Żal ci tej jednej mszy? -jakoś tłumów na tygodniowych mszach nie ma (z wyjątkiem środy, piątku i soboty gdzie jest odrobinę więcej ludzi)
jeśli faktycznie leży ci to na wątrobie to weź się zapisz do rady parafialnej i tam bezpośrednio wyraź swoją opinię, może nawet ktoś cię poprze.
nierozumiem jakim prawem rozliczasz księdza z czasu i pieniędzy, akurat ten jak żaden inny tłumaczy się z każdej złotówki.
Pozatym to jest portal gminny, i nie wiem co mają na celu twoje żale, poza tym że się ośmieszasz (tak samo jak i koledzy z shoutboxa) -chcesz za pośrednictwem tego portalu odwołać księdza??? :)
Ostatnio wychodzi gazetka kaniowska, tam artykuły które ze względu na ich ilość oraz ilość zdjęć, drukowane są czcionką 14, więc może tam opiszą twoje żale, bo jakby niebyło gazeta kaniowska, a portal gminny to jest różnica.
podsumowując narzekacie żeby narzekać, bo nic konstruktywnego napewno z tego niewyniknie..
Idź być trollem gdzie indziej.
Czas generowania strony: 0.304 s.
Do góry