Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Proboszcz z Kaniowa

Więcej
13 lata 2 miesiąc temu #777 przez blebleble
Replied by blebleble on topic O:Proboszcz z Kaniowa
Teeeee, nie krzycz na mnie, bo się będę moczyć w nocy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 2 miesiąc temu #778 przez Pekka
Replied by Pekka on topic O:Proboszcz z Kaniowa
Ja nie krzyczę. A Ty nie bądź takim cwaniakiem. Bo jak widzę to prawda w oczy kole. A tak w ogóle jeżeli nie umiesz prowadzić dyskusji to nie udzielaj się.Myślę , że to ty jesteś prowokatorem który usilnie szuka zaczepki.Widzę , że temat o księdzu przerodził się w złośliwości. Nie mam zamiaru pisać w tym temacie swoje wiem i tyle. A Tobie mogę jedynie współczuć... Pozdrawiam :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 2 miesiąc temu #779 przez inka
Replied by inka on topic O:Proboszcz z Kaniowa
no to jak ktoś nie rouzmiał jak ludzie mogą stworzyć konflikt wyzaniowo - religijny to macie przykład,jka to wszytko czytam to mi sie nawet kolacji nie chce juz jeśc ...i tęsknię za czasmi gdy gościnnośc Kaniowian była nienaganna a kazania księdza Ślazyka słynne były nie tylko w okolicy ale daleko poza nią ...
I wiecie co kłocić sie tu na forum to straszny obciach , mozna z czymś polemnizować ale żeby ,,do oczu sobie skakać.Ja tez nie znam tu nikogo nie wiem na ile mam anonomowośc ale to że mozemy być anonimowi nie oznacza ze mozemy gadać byle co !!!!Looker czapka z głowy przed Tobą i sposobem polemiki z internautami... nie znam gościa ale nawet jak mówi coś z sarkazmem to robi to w sposób ineligentny i nie obraza nikogo.Ludzie FORUM od straozytnosci słuzyło ludziom madrym co radzić potrafili.Demokracjapolega na tym że kazdy ma prawo mówić co chce i co mysli ale nie byle co i bez odpowiedzialnosci za swe słowa. Prosze, zastanówcie się nad tym .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 2 miesiąc temu #780 przez Pekka
Replied by Pekka on topic O:Proboszcz z Kaniowa
Ja mogę jedynie dodać że masz rację w tym co piszesz.Niestety wyszło jak wyszło ja zaczepki u nikogo nie szukam. Pozdrawiam i chylę czoła do Twojej wypowiedzi. Mam nadzieję że koniec tego tematu. :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 2 miesiąc temu #781 przez inka
Replied by inka on topic O:Proboszcz z Kaniowa
Peka ja tez chyle i pozdawiam
czuj się zaproszomy na grilla...jak będziesz kolędował w mojej okolicy w przyszłym roku. za Twój rozsądek ,pozdrawiam serdecznie ...:) ;)

P.S. czasem ludzi ponosi ( mnie też) ale ważne, że się potrafimy zrouzmieć i opanować)i z kazdej burzy zawsze coś dobrego ...świeże powietrze i ten uwodzicielski zapach ozonu...czasem demokracja nawet ta tu na FORUM rodzi się w bólach... Do usłyszenia na innych forach ....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 2 miesiąc temu #782 przez Pekka
Replied by Pekka on topic O:Proboszcz z Kaniowa
Dzięki!Spoko wpadnę z dobrym napitkiem ;) a P.S. Droga Inko ja jestem rodzaju żeńskiego:P
( wiem,wiem można się pomylić )
Do usłyszenia i pozdrawiam :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.319 s.
Do góry