Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

LKS Kaniów i KS Bestwinka grali w Turnieju o Puchar Wójta Goczałkowic-Zdroju

22. 01. 22
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 2723
123Kiedy w hali sportowej w Kaniowie odbywały się turnieje z okazji Dnia Babci i Dziadka z udziałem Skrzatów i Żaków w hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju ich starsi koledzy, seniorzy LKS Przełom Kaniów, rywalizowali w Turnieju o Puchar Wójta Goczałkowic-Zdroju, i od razu dodam, że z powodzeniem. Uczestniła również drużyna seniorów KS Bestwinka.
Trener, Adam Śliwa, miał do dyspozycji następujących zawodników: bramkarz testowany, Wojciech Czulak, Wojciech Kubies, Konrad Markiel, Kamil Góra, Tomasz Jacher, Patryk Nazim, Norbert Foks. Jego podopieczni rozpoczęli od zwycięstwa nad Pasjonatem Dankowice 3:1, następnie ulegli LKS Studzionka 0:1, Piastowi Cieszyn 1:5, wygrali z KS Bestwinka 2:0 i w ostatnim meczu pokonali LKS Goczałkowice-Zdrój II 5:4.
Ostateczna tabela przedstawia się następująco: 1. Piast Cieszyn 2. LKS Kaniów 3. LKS Studzionka 4. LKS Goczałkowice-Zdrój II 5. KS Bestwinka 6. Pasjonat Dankowice.
Warto zaznaczyć, że najlepszym bramkarzem został wybrany zawodnik LKS Kaniów, na razie testowany, ale wszystko wskazuje na to, że kontrakt na dniach zostanie podpisany. Jak podaje portal www.sportowebeskidy.pl jest to Dawid Grabski, który minionej jesieni reprezentował Skałkę Żabnica, a w przeszłości występował m.in. w Rekordzie Bielsko-Biała czy GLKS-ie Wilkowice.
Bramki dla LKS kaniów zdobywali: Norbert Foks - 4, Patryk Nazim i Kamil Góra po 2, Wojciech Kubies, Wojciech Czulak i Konrad Markiel po jednej.
KS Bestwinka, oprócz przegranej z LKS Kaniów 0:2, zanotował następujące wyniki: przegrana z Piastem Cieszyn 0:4, wygrana z Pasjonatem Dankowice 1:0, przegrana z Goczałkowicami 0:3 i remis z LKS Studzionka 1:1.
Ciekawostką jest, że w barwach Piasta Cieszyn występował były reprezentant Polski Ireneusz Jeleń.
Do góry