Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

I Ty możesz zostać "Idolem" - wygraj casting

19. 01. 28
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 897
Studio Prawda oraz Gminny Ośrodek Kultury w Bestwinie mają zaszczyt zaprosić wszystkie dzieci, młodzież jak również ich rodziców na konkurs " MAŁY IDOL " gdzie JURY wskaże nowego „IDOLA” który będzie miał szanse wygrać nagranie piosenki z teledyskiem w profesjonalnym studiu muzycznym.
Zapraszamy wszystkich z gminy Bestwina i nie tylko. Zapisy u Pani Magdaleny Wodniak Foksińskiej oraz w Gminnym Ośrodku Kultury w Bestwinie.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W mailu wpisujemy - imię, nazwisko, wiek wykonawcy oraz nazwę utworu, jaki będzie wykonywał. Możemy wykonywać utwory swoje, jak również covery, z podkładu lub z akompaniamentem. Jury będzie oceniać całość występu - a osoba która zachwyci JURY najbardziej - wygra nagrodę główną!
Odpowiedzi na wszelkie pytania można uzyskać dzwoniąc pod numer 730 099 467.
Do góry