Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Uwaga, ważne konsultacje społeczne!

19. 01. 26
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 935
Wróci połączenie kolejowe z Oświęcimiem. Trwają konsultacje, i Ty też możesz się wypowiedzieć!
Województwo Małopolskie planuje w obecnej edycji rozkładu jazdy wznowienie kursowania codziennych pociągów na odcinku Oświęcim - Czechowice-Dziedzice. Projekt oferty przewozowej przewiduje 9 par pociągów kursujących w większości w bezpośrednich relacjach do/z Krakowa Głównego przez Trzebinię.
Aby zapewnić jak najlepsze dostosowanie rozkładu jazdy do potrzeb pasażerów Zarząd Województwa zaprasza do podzielenia się swoimi uwagami i propozycjami do opracowanego projektu. Wnioski z ww. konsultacji zostaną wykorzystane do uzgodnień z Województwem Śląskim - współorganizatorem przewozów na tej linii oraz do opracowania ostatecznej wersji rozkładu jazdy i przeanalizowane pod kątem możliwości wprowadzenia przez Zarządcę Infrastruktury - Spółkę PKP PLK S.A.
Wszyscy zainteresowani mogą do dnia 30 stycznia br. przesyłać wnioski w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., z dopiskiem "Konsultacje rozkładu jazdy". Proponowany rozkład jazdy pociągów relacji Kraków - Trzebinia - Oświęcim - Czechowice-Dziedzice przedstawiony jest w załączniku: ---->>> http://wiadomosci.czecho.pl/26309-wroci-polaczenie-kolejowe-z-oswiecimiem-trwaja-konsultacje-czechowice-dziedzice
Źródło: www.czecho.pl
Do góry