Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Z Rady Gminy i Rady Powiatu

18. 11. 22
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 878
Dzisiaj odbyły się pierwsze sesje Rady Gminy Bestwina i Powiatu Bielskiego.
Rada Gminy Bestwina powierzyła na kolejne 5 lat pełnienie funkcji przewodniczącego Jerzemu Stanclikowi, a wiceprzewodniczącym wybrano, również po raz kolejny, Stanisława Nycza.
W Radzie Powiatu Bielskiego również nie nastąpiła zmiana ani na stanowisku przewodniczącego Rady Powiatu, ani starosty. Przewodniczącym w rozpoczętej kadencji będzie Jan Borowski, a starostą Andrzej Płonka. O ile Jan Borowski miał dwóch kontrkandydatów, o tyle Andrzej Płonka nie miał żadnego konkurenta.
Zgodnie z Art. 20. 1b. obrady rady gminy są transmitowane i utrwalane za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk. Nagrania obrad są udostępniane w Biuletynie Informacji Publicznej i na stronie internetowej gminy oraz w inny sposób zwyczajowo przyjęty.
Zainteresowani mogą obejrzeć obrady naszej Rady TUTAJ: https://www.youtube.com/watch?v=P52hqJFWXEo,
 
Do góry