Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

W KS Bestwinka Tomasz za Tomasza

18. 11. 21
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 532
Na stanowisku trenera drużyny seniorów KS Bestwinka zmienia się tylko nazwisko. Tomasza Zużałka zastąpi Tomasz Duleba.
Na łamach www.sportowebeskidy.pl tak możemy poczytać: „Zgodnie z naszymi informacjami nowym trenerem KS Bestwinki został Tomasz Duleba, który na tym stanowisku zastąpi Tomasza Zużałka. Duleba kilka tygodni wcześniej prowadził Czarnych Jaworze, a poprzednio grupy młodzieżowe Rekordu-Biała. – Rozmawialiśmy już z zarządem od kilku dni i wczoraj zapadła ostateczna decyzja. Co mnie skłoniło, aby zacząć pracę w klubie z Bestwinki? Na pewno ciekawa, perspektywiczna drużyna. Fajny klimat. Lokalna społeczność żyje tym klubem, kibicując i wspierając go. Mam też swoje ambicje trenerskie, czuję, że mogę dać coś tej drużynie – stwierdza nowy trener KS Bestwinki.
Beniaminek po rundzie jesiennej z 22 punktami plasuje się na 12. lokacie, co jest wynikiem bardzo dobrym. – Tomek Zużałek wykonał tu świetną pracę. Wierzę, że i moja będzie owocna – docenia swojego poprzednika Duleba.”
www.gminabestwina.info życzy nowemu trenerowi spokojnej pracy i samych zwycięstw.
Do góry