Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zapowiedź piłkarskiego weekendu

18. 11. 02
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 984
Tym razem tylko Dominik Chmielniak, bramkarz KS Bestwinka, został przez www.sportowebeskidy.pl wytypowany do „jedenastki kolejki”:
Bramkarz: Dominik Chmielniak (KS Bestwinka) – Piłkarze z Zebrzydowic mieli ochotę, by z Bestwinki wywieźć pełną pulę „oczek”, ale gospodarze – w tym i świetnie broniący golkiper beniaminka – owemu zapobiegli.
W 15 kolejce Bielskiej Ligi Okręgowej nasze drużyny grać będą w sobotę, 3 listopada o godz.14:00.
KS Bestwinka udaje się do Pruchnej, by tam zmierzyć się z LKS 99.
Trener rezerw Rekordu, Szymon Niemczyk, tak przewiduje:
„Ekipa z Bestwinki powinna pokonać drużynę z Pruchną. Mecze z podopiecznymi Tomasza Zużałka zawsze były bardzo zacięte, a LKS został ostatnio przez nas zdominowany.”
LKS Bestwina będzie gospodarzem meczu z LKS Kończyce Małe. Oto zapowiedź trenera Niemczyka:
„Tu faworyta nie jest trudno wskazać. Zespół z Bestwiny jest świetną drużyną, a zawodnicy z Kończyc Małych wciąż zbierają frycowe.”
W meczu o mistrzostwo bielskiej A klasy LKS Przełom Kaniów czeka ciężki mecz, bo z wiceliderem rozgrywek, GLKS Wilkowice. Początek meczu również o godz. 14:00, ale odbędzie się on w niedzielę, 4 listopada, Przełom będzie jego gospodarzem. Trener piłkarzy z Wilkowic, Krzysztof Bąk, tak ocenia ten mecz: "Jedziemy zmobilizowani i zmotywowani do Kaniowa, bo chcemy dobrze zakończyć rundę. Przełom to w jakiejś mierze zespół własnego boiska, będzie więc ciężko o korzystny wynik. Jak mówiłem, liczymy na zwycięstwo.”
W klasie A będzie to ostatni mecz w rundzie jesiennej, w BLO zostaną jeszcze do rozegrania dwie kolejki: 10/11 i 17/18 listopada. KS Bestwinka być może rozegra jeszcze mecz z BTS Rekord Bielsko-Biała II.
Do góry