Bilans meczów: 13 zwycięstw – 4 remisy – 7 porażek
Stosunek bramkowy: 54:41
Najwyższe zwycięstwo: 7:1 z Zaporą Wapienica i 8:2 oraz 0:6 z LKS Mazańcowice
Najwyższa porażka: 0:5 z Rekord II Bielsko-Biała
Najlepszy strzelec: Dominik Domka – 18 goli
Klasyfikacja fair-play sezonu 2017/2018 (ilość kartek za BOZPN) – miejsce 4, 40  żółtych kartek, 0 czerwonych.
Spośród zawodników LKS Kaniów największą liczbą minut na boisku spędził Marek Faruga – 1946 minut, co dało mu 10 pozycję wśród wszystkich zawodników bielskiej A klasy. Drugi wśród zawodników LKS-u był Wojciech Czulak – 1845 minut (22 ogólnie w bielskiej A klasie).
Bardzo dobrze Przełom Kaniów spisywał się w meczach wyjazdowych zdobywając 25 punktów, odnotowując 8 zwycięstw, 1 remis oraz 3 porażki i uzyskując bramki 27:18, co w statystyce bielskiej A klasy daje mu drugie miejsce razem z KS Bestwinka. Lepszy był jedynie Pionier Pisarzowice – 27 punktów.
Na własnym boisku LKS Kaniów zdobył 18 punktów (10 miejsce).
W zbiorczej tabeli bielskiej A klasy, biorąc po uwagę wszystkie sezony począwszy od 2000/2001 (czyli od reorganizacji rozgrywek związanych z nowym podziałem administracyjnym) LKS Przełom Kaniów zajmuje 3 miejsce zapisując na swoim koncie  661 punktów i odnotowując 200 zwycięstw, 61 remisów oraz 115 porażek przy bramkach wynoszących 916-615.