Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zapowiedź sportowego weekendu

18. 05. 31
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 2451
Znowu czeka nas kolejka bez występów naszych drużyn na „własnych śmieciach”. Ale zanim zaproszę kibiców do dopingu i towarzyszenia gminnym drużynom w meczach wyjazdowych krótka informacja o zaległym meczu LKS Bestwina z LKS Orzeł Łękawica. W środę, 30 maja, odbył się mecz 16 kolejki bielskiej ligi okręgowej przewidziany pierwotnie na 17 – 18 marca br. LKS Bestwina zmierzył się w Łękawicy z tamtejszym Orłem i pokonał go 0:1 a bramkę zdobył w 75 minucie Mateusz Droździk z rzutu karnego. Wcześniej, w 40 minucie, Adrian Miroski również stanął przed taką szansą, ale nie udało mu się jej wykorzystać. LKS Bestwina zajmuje 3 miejsce w tabeli, ma stratę 4 punktów do Błyskawicy Drogomyśl i 5 punktów przewagi nad czwartym WSS Wisła.
LKS Orzeł Łękawica – LKS Bestwina 0:1
A w najbliższy weekend, w ramach 28 kolejki, LKS Bestwina zagra 2 czerwca o godz. 17 w Zebrzydowicach z tamtejszym KKS Spójnia.  Trener LKS Bestwina, Sławomir Szymala, tak mówi: „ Walczymy do końca o podium, a może i tytuł wicemistrza, bo Błyskawica ma jeszcze choćby trudne spotkanie z Wisłą. Pozytywne jest także to, że brakuje nam niewiele do ustanowienia naszego rekordu punktowego w lidze”. (55 punktów w sezonie 2016/2017, obecnie 53 – przyp. red. www.sportowebeskidy.pl).
W bielskiej klasie A zajmujący drugie miejsce, z tą samą liczbą punktów co lider, KS Bestwinka udaje się do Międzyrzecza, gdzie spotka się 3 czerwca (niedziela) z zajmującą 8 miejsce miejscową drużyną. Początek meczu o godz. 16:00
W ramach 24 kolejki LKS Przełom Kaniów o godz. 16:00 rozegra wyjazdowe spotkanie w sobotę, 2 czerwca, w Hecznarowicach z tamtejszym Sokołem. LKS Kaniów zajmuje 4 miejsce, Sokół Hecznarowice jest na miejscu 6 i ma 3 punkty mniej od Kaniowa.
Ponadto, 2 czerwca, o godz. 17:00 w Bestwinie odbędzie się mecz dziewczyn: LKS Bestwina - BTS Rekord Bielsko-Biała
Zapraszam do kibicowania!!!
Do góry