Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Janowice, praise the Lord! IV Janowicki Konkurs Pieśni Gospel

18. 05. 31
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 2248

240 uczniów szkół podstawowych i gimnazjum wystąpiło na festiwalu gospel.

Grand Prix festiwalowe jury przyznało Wiktorii Polak oraz zespołowi „Cantata” pod kierunkiem Magdaleny Wodniak-Foksińskiej z Bestwiny. Swoje umiejętności zaprezentowali soliści, zespoły i chóry z Bestwinki, Janowic, Kaniowa, Czechowic-Dziedzic i Bestwiny.

Festiwal odbył się już po raz czwarty. Zorganizowały go janowicki Zespół Szkolno-Przedszkolny i miejscowa parafia pod patronatem dziekana wilamowickiego, ks. Stanisława Morawy, i wójta gminy Bestwina Artura Beniowskiego.

Czytaj więcej: https://bielsko.gosc.pl/doc/4773017.Janowice-praise-the-Lord

Do góry