Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Było „wyjazdowe 3 x 3” jest 2 x 0 na własnych boiskach. Rozwiązanie umowy z trenerem „Przełomu” (aktualizacja)

18. 05. 03
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1829

W ostatni weekend cieszyliśmy się z trzech zwycięstw naszych seniorskich drużyn. Nasza radość była tym większa, że te wygrane zostały odniesione na boiskach przeciwników. 3 maja LKS Bestwina i LKS Kaniów rozgrywały mecze na swoich boiskach, KS Bestwinka pauzował. Niestety, tym razem nasze drużyny nie zdobyły punktów. Zdjęcia z meczu LKS Kaniów - MRKS Czechowice-Dziedzice II TUTAJ
Zarówno LKS Bestwina, jak i LKS Kaniów podejmowały zespoły mieszczące się w tabelach bezpośrednio pod nimi. W przypadku LKS Bestwina jej przeciwnik, Błyskawica Drogomyśl, miał 5 punktów straty, a przeciwnik LKS Kaniów tylko 1 punkt, na dodatek, był to mecz derbowy, co powinno dodać smaczku temu meczowi.
Mimo gry w przewadze od 55 minuty zawodnicy LKS Bestwina nie potrafili znaleźć drogi do bramki Błyskawicy, a na dodatek w 83 minucie, mimo ofiarnej interwencji Kudrysa, napastnik Błyskawicy, Krzysztof Koczur, umieścił piłkę między słupkami. Golkiper ekipy z Bestwiny nabawił się groźnie wyglądającej kontuzji, a podłamani koledzy pomimo przewagi liczebnej nie zdołali uratować choćby punktu. Mateusza Kudrysa musiał zastąpić w bramce Adrian Granatowski.
LKS Bestwina – Błyskawica Drogomyśl 0:1
Podbudowani remisem z KS Bestwinka i wysokim zwycięstwem nad LKS Mazańcowice zawodnicy LKS Przełom Kaniów liczyli na kolejne 3 punkty w derbowej potyczce z drugim lokalnym rywalem, tj. rezerwami MRKS Czechowice-Dziedzice.
Niestety, tym razem nie udało się dopisać do swojego konta ani jednego punktu, zawodnicy zza Białej byli bezlitośni i wyjechali z Kaniowa z dorobkiem 3 punktów i zdobytymi 4 bramkami. LKS Kaniów z 5 miejsca powędrował na 7. Jak informuje oficjalna strona „Przełomu”, Zarząd Klubu rozwiązał po 9 miesiącach umowę z trenerem Radosławem Maciejewskim. O zwolnieniu zadecydowały względy pozasportowe. Nazwisko nowego trenera nie jest jeszcze znane. W kuluarach słychać, że możliwy jest powrót cieszącego się bardzo dobrą opinią i lubianego w Kaniowie Wiesława Kucharskiego. Oficjalnie nazwisko nowego trenera ma zostać podane 4 maja.
LKS Przełom Kaniów – MRKS Czechowice-Dziedzice II 0:4

Zarząd LKS Przełom Kaniów poinformował oficjalnie, że dzisiaj, 4 maja, o godz. 18:30 trening seniorów poprowadzi nowy (stary :-) )trener, Wiesław Kucharski. 

Do góry