Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Klaudia Sachmerda ... nie tylko kajak polo

18. 05. 01
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1950

O sukcesach mieszkanki Kaniowa, zawodniczki UKS Set, Klaudii Sachmerda, na boiskach kajak polo mogliśmy przeczytać wiele razy, bo też Klaudia wraz z drużyną UKS Set zdobyła wiele tytułów mistrzyni Polski i zwyciężyła w wielu turniejach, a z reprezentacją Polski zdobyła, m.in. wicemistrzostwo świata w drużynie U 21.
Odkąd rozpoczęła studia na Akademii Górniczo – Hutniczej, gdzie zgłębia tajniki matematyki stosowanej została członkinią Sekcji Wioślarskie Akademickiego Zespołu Sportowego AGH, gdzie również, dzięki sile i doświadczeniu zdobytym na boiskach kajak polo sięga po kolejne medale.
W kwietniu br., w Warszawie na obiektach sportowych Wojskowej Akademii Technicznej odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Ergometrze Wioślarskim.
Indywidualnie, w kategorii OPEN kobiet w typie uczelni technicznych, Klaudia Sachmerda zajęła III miejsce. W klasyfikacji drużynowej kobiet wraz ze swoją drużyną zdobyła medal srebrny oraz złoto w klasyfikacji drużynowej kobiet w typie uczelni technicznych!!! Brawo!!!

Do góry