Piłkarze powalczą o kolejne punkty

18. 04. 30
Odsłony: 5124

Krótkie przerwy na odpoczynek mają piłkarze. Rozgrywali swoje mecze w sobotę lub niedzielę, a na boisko, aby walczyć o ligowe punkty, wbiegną w czwartek, 3 maja, a następnie w weekend, 5 – 6 maja. Jedynie zawodnicy KS Bestwinka będą mieć standardową przerwę, ponieważ 3 maja pauzują.
LKS Bestwina podejmować będzie u siebie o godz. 15:00 Błyskawicę Drogomyśl. Smaczku temu spotkaniu powinien dodać fakt, że LKS Bestwina jest wiceliderem, a Błyskawica ze stratą 5 punktów zajmuje miejsce trzecie. Bestwinianie do tej pory zaliczyli 14 zwycięstw, 4 remisy i 2 porażki, a drogomyślanie 13 zwycięstw, 2 remisy i 5 porażek. 11 października 2017 roku w Drogomyślu zwyciężył LKS Bestwina 1:2.
LKS Przełom Kaniów na własnym boisku zmierzy się rezerwami czechowickiego MRKS – u. Początek meczu o godz. 15:00. W rundzie jesiennej Przełom wygrał w Czechowicach-Dziedzicach 1:4. Po 18 kolejkach LKS Kaniów zajmuje 5 miejsce (7 zwycięstw, 4 remisy, 5 porażek), MRKS II z jednym punktem straty zajmuje miejsce 6 (8 zwycięstw, 9 porażek).
3 maja: LKS Bestwina – Błyskawica Drogomyśl - godz. 15:00
LKS Kaniów – MRKS Czechowice-Dziedzice II - godz. 15:00
Sobota, 5 maja: LKS Metal WG-Skałka Żabnica – LKS Bestwina, godz. 17:00
LKS Pionier Pisarzowice – LKS Kaniów – godz. 16:00
Niedziela, 6 maja: LKS Mazańcowice – KS Bestwinka godz. 16:00